Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Általában hány óra körül...

Általában hány óra körül szoktak menni a bölcsibe a gyerekekért, a többség délután meddig van?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 04:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vidéki kisvárosban élünk, én részmunkaidőben dolgozom pedagógusként, a férjem vezető beosztásban egy mezőgazdasági cégnél. Általában én hozom viszem őket kerékpárral (a bölcsis mögöttem ül ülésben, az ovis teker velem). A férjem könnyebben el tud szabadulni, mint én, elég kötetlen a munkaideje. Így bármikor tud ő is menni értük. Neki a nyár a húzósabb, de szerencsére akkor tudnak velem lenni. (Júliustól augusztus közepéig otthon vagyunk.)
2019. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 érdekel0 ***** válasza:

Nàlunk a legtöbb gyerekért alvás utàn ment a szülő.

Sok màr uzsonnára se maradt.

14.15-14.30 között kiürült a bölcsi!

Utána alig pár Picurka maradt bent!

Èn hoztam-vittem,viszont cserébe többször kellett este 1-1 munkát befejeznem ès szinte minden szombaton dolgoztam!!!

Pèntekenkènt volt,hogy valamelyik mama vagy a dèdi ment èrte.

Sőt az 1.èvben mèg csak ott se aludt.

Èn mibdenkèppen fokozatosan akartam ezt intèzni!

2019. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is délután 4 óráig szinte mindenkit elvisznek. Ha negyed 5-re érek be a bölcsibe, akkor jó eséllyel utolsóként hozom el, max 1 gyerek van még "ottfelejtve". Igazából tényleg kicsik még ezek a gyerekek, elég nekik a max 8 óra bölcsi.Aki teheti 6 vagy 7 órában dolgozik, illetve csúsztatja a munkaidejét.
2019. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi szeptembertol kezdunk. Elvileg az elejen ebed utan elhozom, aztan ott is alszik, 3-4 kozott megyek erte. 11.50-kor ebedelnek, o 1-1.5 orat szundizik. En aktiv allaskereso leszek azokban a honapokban. Ha mar lesz munkam, parom fogja hozni haza. En ugy tervezem, 4 vagy 6 oras takaritoi munkat keresek. Fizu nem sok, de a gyes kiegesziti. Es mikor 3 eves lesz, atmegyek sorra mellette pedig tanulok meg valamit foiskolan. Egyelore olyan okjm van, amivel eladonak ill raktarvezetonek mehetek, de sok a buktato es a regi helyem nem var vissza..soron csusztatva fogunk dolgozni es igy nem szorulok senki segitsegere. Parom rendor, nekem az o munkaideje miatt is maceras a munkakereses. A vedononk is mondta, hogy ugy neztek ra, mint a veres rongyra, mikor 4 utan ment a gyerekert es a gondozono valasza az volt, hogy a tobbi anyuka nem dolgozik.

2019. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ha nem dolgoznak, hogyan járnak állami bölcsibe?
2019. júl. 22. 22:16
 26/27 anonim ***** válasza:
Vedono ad igazolast mater munkakeresesere es mi mar 1 eve vartunk ra, mikor aprilisban felvettek es mondtak, hogy szeptemberben kezdhet.
2019. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Felénk ilyen nincs, hogy a védőnő ilyesmit írogat és ha írna is a bolcsit nem érdekelné.
2019. aug. 11. 01:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!