Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most miért nem küldik hamarabb...

Most miért nem küldik hamarabb a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Mi csórók vagyunk és nagyon jól jött volna most a gyessel együtt, a fizetés is csak jovohet közepén jön. Bevernem a kormánytagok képét, elhiszem leszarjak, milliós fizetesekkel.
2019. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
50%
71%-os minden szavaddal egyetértek, hogy nem azért szülünk gyereket, hogy majd ő ápolgasson minket idös korunkra...
2019. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
35%
Megjött a családi zsa a tescoba csirkefarháté majd leszek
2019. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
A családi, gyes, szép kártya hó végén 50 ezer Ft. Dehat, jó nektek, hogy ennyit félre tudtok rakni.
2019. nov. 2. 07:27
 24/66 anonim ***** válasza:
13%
25ös csak épp a legfontosabb dolog nincs meg az életedben, egy kisgyerek. Lehet hogy pénzed van, bár az mulandó, meg a szerencse forgandó mint tudjuk, boldog az nem leszel ilyen gondolkodással.
2019. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
68%
És, ha előbb jön, hogy osztod be? Van következő hónap is. Inkább add a picit bölcsibe és menj el te is dolgozni, ha napi szintű megélhetési gondjaitok vannak.
2019. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
32%
26-os. Tökéletesen boldog vagyok kölyök nélkül. És az is maradok. Nem otthon vakarom a seggemet, és porciózom ki a pénzemet, és várom remegve a keddet, hogy a számlámon legyen ez a libafosnyi pénz. Olyan hivatást választottam, ami mindig kelendő lesz, és amivel akár külföldre is el tudok majd menni, és el is fogok. Én ezért keményen tanultam! És nem a seggemet vakartam otthon, és szültem agyba főbe a kölyköket a semmire! Mert engem megtanítottak a szüleim mérlegelni és gondolkodni.
2019. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
71%
27-es az ilyennek esze ágába sincs elmenni dolgozni, jobb otthon nyafogni és várni a sült galambot. Gondolom már kedd hajnalban az automatánál fog állni, fellökve mindenkit, hogy levesse a pénzt, amit aztán 5 perc alatt seggre vág. Szánalmas.
2019. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
77%
Azt kihagytad, h ezek van felhaborodva :D
2019. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
57%
#26 Legfontosabb az életben egy gyerek....???:D:D:D Jó vicc volt. Elfelejtetted odatenni, hogy SZERINTED ez a legfontosabb, más embereknek egy pénznyelő, bőgőmasina nélkül is teljes és boldog az élete. Őszintén sajnálatos, ha neked ez a legfontosabb az egész életedben, semmi más nincs. De ne jelentsd már ki kategorikusan, hogy a gyerek a legfontosabb mindenki életében!! Ugyanis ez még csak távolról sincs így. Fogadd el, hogy más tökéletesen boldog kölök nélkül is...!!
2019. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést 31-es, gondolom itt senki sem tudta, hogy külön engedélyt kéne kérnie tőled ahhoz, hogy válaszolhasson egy adott kérdésre...:'D Itt különben sem a kölkökről volt szó, hanem a csp-ről és bár lehet számodra hihetetlen, gyermektelenek is tudhatják mikor utalják.

Nekem speciel aznap, mikor kiírták a kérdést, a főoldal bedobta és mivel munkámból kifolyólag tisztában vagyok a csp-vel, köztük a várható utalással is, így vettem a bátorságot, hogy elolvassam a kérdést. Remélem azért ezt elnézed nekem...:D

A véleményemet pedig leírhatom előzetesen engedélykérés nélküll is!

2019. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!