Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most miért nem küldik hamarabb...

Most miért nem küldik hamarabb a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Mi csórók vagyunk és nagyon jól jött volna most a gyessel együtt, a fizetés is csak jovohet közepén jön. Bevernem a kormánytagok képét, elhiszem leszarjak, milliós fizetesekkel.
2019. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem biztos. December végén is jön csp, félreteheti januárra.
2019. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem teszik félre. Eltapsolják még karácsony előtt, de legkésőbb szilveszterkor.
2019. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
0%
Ez rosszindulatú feltételezés. Egyáltalán nem biztos, hogy így csinálja mindenki.
2019. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

Itt a kérdőzőről volt szó, nem mindenkiről.


Átérzem a kérdező gyerekeit. Mikor gyerek voltam (egy gyerek egyedülálló) remegve vártuk mi is a családit. Anyám segélyeken élt. Gyerektartás hol jött hol nem. Kevésből éltünk, anyám esze ágában se volt dolgozni, 2009-ben se volt nehéz munkát keresni. Azért tartott mert jött utánam a pénz. Hónap 25-től semmi kaja nem volt szinte. Holnap elején volt mikor egy napon eltapsolt 30ezret a semmire a 60-70 ezres bevételből ami 1 hónapra jutott.


23F

2019. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Hónap elején*


Igazából ez megtanított engem gazdálkodni. Egy hagyma, fél kg csirke comb, 40dkg-s tarhonya.(600ft max) Olcsón egy napi kaja. Megtanított gazdálkodni. Azt is, hogy milyen apa(majd), milyen életformát kövessek. Itt vagyok a 150.000Ft-os fizetéssel, mindennap tudok enni, a rezsit fizetem, és tudok félretenni is.

2019. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
37%
Na végre megjött! Most aztán habzsi dőzsi!
2019. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!