Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most miért nem küldik hamarabb...

Most miért nem küldik hamarabb a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Mi csórók vagyunk és nagyon jól jött volna most a gyessel együtt, a fizetés is csak jovohet közepén jön. Bevernem a kormánytagok képét, elhiszem leszarjak, milliós fizetesekkel.
2019. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
59%

600 forintért hambit... Na én annyiból már főzök egy főételt vagy levest és négyen eszünk belőle... Mielőtt kötekednél, hogy ennyiből nem lehet rendes ételt enni, megsúgom, hogy igen. Paprikás krumpli, krumplis tészta, főzelékek, káposztás tészta, tojásos nokedli nyáron eltett savanyúsággal, egy jó tartalmas zöldségleves csirkeaprólékkal, csirkemájas rizibi, stb. Két általad említett hambi árából olyan töltött csirkecombokat /alsó felső egyben/ csinálok, hogy csak na. És 8 darabot. Amit kétszer eszünk meg.

Látod, látod. Nem csesszünk el 600 forintokat hambikra, hanem otthon főzünk. Így sokat lehet spórolni és nem kell itt remegni a családiért.

2019. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
31%

"Ezért vallom azt, hogy IQ-hoz kéne kötni a gyerekcsinálást meg baromi tüzetesen meg kéne vizsgálni, hogy van-e megfelelő anyagi háttér vagy majd GYK-ra jövök 600 Ft-ért sírni.."


Ha ezt tényleg be lehetne vezetni ÉS még én sem kapnék engedélyt akkor elég gyorsan kipusztulna az emberiség.


Nem tudom miért ilyen bonyolult megérteni, hogy nekem 600 Ft is pénz, teljesen mindegy mennyi a fizetésem. Nem írtam, hogy remegek, ezt te költötted hozzá.


És igen, valóban nem nagyon veszek hambit mert olcsóbb otthon főzni.

2019. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
59%
Nem hittem, hogy lehet aljább ez a beszélgetés. Eleve onnan indultunk, hogy milyen gáz, ha valaki 10 ezer forintért remeg hó elején. Aztán eljutottunk oda, hogy nemhogy 10 ezer, de 600 forint is a világot jelentő csirkepörkölt. Ezek szerint van, aki a hónap felében tud főzni a családi pótlékból. Kemény.
2019. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
0%

A remegést te költöd hozzá. A családi(-pótlék és -adókedvezmény, röviden csak "családi") pedig nem 10e. Nekünk két gyerekre 66600 Ft. Ez nekünk kb a havi bevétel 10%-a. Számomra 10% azért elég jelentős összeg. És rengetegen vannak még nálunk is szegényebbek, ott százalékosan még nagyobb segítség!


És persze, biztosan megélnénk nélküle is, de én azért nagyon örülök, hogy kapjuk mert ennyivel is többet tudunk félrerakni.

2019. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj neked valaki segít, vagy magadtól vagy ilyen értetlen?! Nem vagy képes felfogni, hogy itt csak és kizárólag a családi PÓTLÉKRÓL van szó!! Ami egy gyerekre 12 200, kettőre meg 26 600 Ft.(Egyébként rosszul írtuk az egyedülállóknak járót, mert az 13 700 Ft 1 gyerekre, de ez most amúgy sem aktuális)

Az alapkérdés pedig arról szólt, hogy ők csórók és ugyan miért nem utálják már, különben is jól beverné a fejüket. Na nyugodtan vergődhetsz tovább, de az ilyen embernek, akinek nyamvadt 10en-20on ezren múlik a megélhetése és még ő agresszívkodik, amiért a semmire szult, annak egyáltalán nem kéne gyereket vállalni!!

2019. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
34%

A fizikai erőszak nem megoldás, ez így van!

Pótlék vagy adókedvezmény teljesen mindegy, ugyanúgy segítség.


A remegés és vergődés pedig továbbra is csak a te fejedben létezik. 😊 Nézz szembe a démonaiddal, vagy keress fel egy jó szakembert. 😊

2019. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Utolsó: kérdést kiírni ide, az igenis vergődés.
2019. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
66%

Beléd kar a szó, a legnagyobb jó indulattal is sötét vagy, mint az éjszaka.

Egy szimpla, egyszerű kérdés értelmezése is iszonyat problémákat okoz számodra. Kepes vagy felfogni, hogy itt NEM RÓLAD, hanem a KÉRDÉSRŐL van szó??? Ami a tizen, huszonpárezres CS.P.-ről szól?! És nem, továbbra sem az adókedvezményről, amit a fizuddal megkapsz!

Olvastad te egyáltalán a kérdést? Hogy a kérdező nyíltan közölte, nekik igen is a CSP-n múlik a megélhetésük, mert csórók és jól beverné a kormánytagok fejét, persze azért, mert Ő (és nem más) a semmire szült.

Normális, felelősségteljes ember nem szül segélyekre, támogatásokra, mert az csak egy PLUSZ, amit az állam bármikor el is vehet! Kérdem én, akkor mit csinálsz?! Vagy mit csinál a kérdőzőhöz hasonló?! Éhen hal? Szép.

És baromira nem mindegy, hogy családi adókedvezmény vagy családi pótlék, de nem értem minek szólsz bele, mikor már egy ilyen alapvető dologgal sem vagy képben.


A kérdező pedig igen is vergődött itt a nyamvadt CSP miatt, te meg pörögtel itt 600 Ft-n.. Most erre mit lehet mondani?

Szakember meg neked kéne, hátha sikerül megtanítania szöveget értelmezni meg gondolkodni. Eleve úgy jöttél ide, hogy a családi igen is sokat számít, mert két gyerekre éves szinten ennyi és ennyi, miközben szó nem volt az adókedvezményről, csak pótlékról... No komment.

2019. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
62%
Reméljük jövő héten megjön végre. Ez a december most jó lesz, mert duplán küldenek cspt, így karira lesz miből bevásárolni a pulykát a pulyáknak.
2019. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Januáron a kérdező pl éhen fog halni
2019. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!