Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Adott egy anyuka aki 3 gyermek...

Adott egy anyuka aki 3 gyermekét neveli egyedül (17000Ft/gyerek). Ha kapcsolata lesz és hozzáköltözik a párja akkor már nem veheti fel a családi pótlékot egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Köteles bejelenteni, hogy már nem egyedülálló? Mi számít egyedülállónak az állam szerint?!

Elvileg ha hozzá költözött a párja akkor nem is veheti fel egyedülállóként a pénzt?

Valaki tudja hogy van ez? Mit mond a törvény? Bűnt követ el ha mégis az egyedülállóknak járó pénzt veszi fel a 3 gyerekre?!

(Egyik gyerek sem a mostani párjától van!)



2014. márc. 1. 09:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A kérdést nem magam miatt tettem fel, nem rólam szól..

Igazából hosszú történet lenne elmesélni az egész történetet de rengeteg rosszat tett velem és a családommal, és ezen gondolkodom vajon miért legyen neki jó... Főleg ha ezzel törvénysértést követ el és jogtalanul vesz fel ekkora összeget... :/

2014. márc. 1. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:
és úgy gondolod lesüllyedsz az ő szintjére? (hát mégis vannak ilyen emberek akik ezzel foglalkoznak... igazad volt kedves nem tudom hányas hozzászóló :) ) én egyszerűen megszakítom az olyan emberrel a kapcsolatot aki velem bármi rosszat tesz... de hogy én is lesüllyedjek az ő szintjére.. hát nem... én annál többre tartom magam...
2014. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves 14:43-as!


Ez nem olyan egyszerű dolog ahogy te gondolod...

Szerintem ha feleannyit tenne veled bárki is mint ez a nő velünk akkor már rég nemhogy ilyenen gondolkoznál mint most én, hanem valószínű már rég lecsaptad volna.. Mert ettől a nőtől kinyílik a bicska az ember zsebében.. Na arra pedig én nem süllyednék le hogy bepiszkoljam vele a kezem..

Képzeld el, hogy nem szóltunk hozzá és mégis olyanokat művelt/művel, hogy az már a durva határokat feszegeti..

Te mit tennél (és ez csak egy gyenge példa a műveiből) ha sétálnál az utcán és neked menne egy vadidegen nő (akit ő bujtott fel) és azt sem tudod köpjél vagy nyeljél?! Azt sem tudod ki az, de ő megy neked...

Szóval nem egy egyszerű dolog ez...

2014. márc. 1. 15:55
 14/17 anonim ***** válasza:

Sokat nem oszt nem szoroz, mert ha nem tudja így igénybe venni, akkor 3 gyereknél így is 3*16.000.

Tehát 3000 FT-ot bukik.

2014. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha épp nem lenne az a fordulat, hogy 3 gyerek 2 apától van, és a legkisebb gyereket apukája neveli, csak ezt közösen megegyezve nem jelentették be.. Én meg épp letojom, hogy ők megegyeztek... :(
2014. márc. 1. 20:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de neked mi közöd mások magánéletéhez??? Milyen rosszindulatú emberek vannak! Szánalmas.
2014. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene foglalkozni vele de másoknak sem kellene az adó forintjainak ellopni.
2014. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!