Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Van-e itt olyan szülő, aki...

Van-e itt olyan szülő, aki 2014. október végén igényelt gyest és csp-ot és már megkapta?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! En mar a csaladit megkaptam. A gyest az decemberben kuldik elosszor. Az anyasagit is kihoztak mar.
2014. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Október végén, huszonvalahanyadikán igényeltem, (addig GYED-en voltam), már 10-én megkaptam a törthavit a számlámra.
2014. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Családit és anyaságit igényeltem október 30-án (ügyfélkapun keresztül), november 7-én a számlán volt mindkettő.
2014. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én még semmit nem kaptam meg,október 20-án igényeltem.
2014. nov. 24. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Október 20-30 között adtam fel az igénylést postán (nem emlékszem a pontos dátumra), az anyaságit megkaptam november közepén, a családi pótlékot nem. Azt szerintem most fogom majd megkapni, együtt a kisfiam után járóval.

2014. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!