Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ma fog jönni a családi pótlék?...

Ma fog jönni a családi pótlék? Vagy pénteken?

Figyelt kérdés
Másik portálon olvasok mindent. Mikor fog jönni?
2015. júl. 1. 07:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
A többségünknek szüksége van a pénzre, de igaza van az utolsónak. Akkor nincs közfelháborodás, amikor hamarabb utalják...
2015. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly tényleg júl. 2-án megérkezett, most kerestem ki a netbankomban.
2015. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De ha előbb jön akkor miért lenne bárki is felháborodva? Az a baj a mai világgal, hogy sajnálják az emberektől azt ami alanyi jogon jár. Oké, megvan mindenkinek a maga véleménye, de egyrészt a kérdésre nem válaszol, másrészt pedig nincs joga neki esni a másiknak. A 7 válaszoló mit ártott a 8nak? Semmit... Akkor miért bántja? Nem jókedvében várja a pénzt. De én nagyon irigylem azokat akinek nem kell ilyeneken agyalnia. Sajnos nekem is kell. És a legtöbbünk várja, akárki akármit mond.
2015. júl. 1. 10:05
 14/33 anonim ***** válasza:
81%

Évek óta van köztisztviselők napja, és a Kincstár oldalán mindig ki is rakták a tájékoztatót, hogy ez az utalást nem érinti, utaltak is mindig elsején.

A Kormányhivatal kommunikációban nulla...

De lesz me utalás, holnap pedig jóváírás.

2015. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%

Utalják ma, nyugi. Időben megkapjuk.


Amíg az államkincstárnál volt minden normális utalási időpontok elérhetőek voltak. Szépen kommentek, mikor indítják a pénzt, cca mikor érkezik a számlára postára.

A kormányablak meg kb körbehivatkozza magát. Ezt kéne módosítaniuk. És nem lenne fennakadás.

2015. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

Azért ne legyen már normális az, hogy valaki annyira előrelátó pénzügyek terén, hogy 400 Ft-ja marad a hónap végére. És ha bármilyen extra költség jelentkezik? GYógyszer, orvosi kezelés?


Az alanyi jogon jár...igen, most éppen. Ha lesz egy törvénymódosítás, akkor mihez kezdesz? Ha csökkentik, megvonják?


De szintén alanyi jogon jár a pénz megfelelő beosztásának képessége is, csakúgy, mint a tanulás, jobb fizetésért dolgozás és efféle dolgok. Nem csak állam bácsira kell támaszkodni, főlg, hogy elég ingatag lábakon áll az a bácsi...

2015. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
21%

Kedves 16-os! Butaságot beszélsz, ne haragudj. Én jó iskolát végeztem és van egy jó munkahelyem ahol viszonylag jól keresek, de ugye a gyed csak 70%-a, mellesleg megvan korlátozva az is maximális összegre... 2 gyerekkel vagyok itthon, kapom a gyedet, kapom a gyest na meg a családit és mégis várom hó elején ezeket... Hiába van jó munkahelyem, nem kis fizuval, a gyeddel megvagyok lőve... A férjem kisebb keresetű, én sem kapok annyit így persze hogy nehéz. Házhitelünk van, számláink, autó, 2 gyerekre a mindenféle és még együnk is, ruházzuk magunkat, igen, elfogy a pénz hó végére...

Ne ítélkezz mások felett, gusztustalan dolog, főleg úgy hogy fogalmad sincs milyen életet él.

2015. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
21%

Köszönöm kedves kérdező hogy megèrtesz, csak nagyon nehèz megszokni hogy vannak ilyen tirpák bunkó emberek !

Beszèltem az államkincstár egyik munkatársával ès azt mondta el vannak utalva holnap a számlán lesz a pènz!!

2015. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
28%
Ja hezes válaszoló voltam
2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, a hitelfelvételt, gyerekek számát, stb mind érdemes egymáshoz viszonyítva tervezni. Ha ennyire megterheli a családi kasszát a hiteltörlesztés, akkor egyértelműen nem kellett volna felvenni a hitelt.


A gyed mértékét pedig lehet előre tudni.

De komolyan, ha hó végén beüt egy 10e Ft-os gyógyszerszámla, mert a gyerek(ek) vagy valamelyik felnőtt beteg lesz, neadjisten kiesik a munkából pár hétre baleset miatt, akkor éhen hal a család?


Amit te írtál, az pont azt erősíti meg, hogy nem mindenki gondolkozik előre és tervezi meg a pénzügyeit.

2015. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!