Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ma fog jönni a családi pótlék?...

Ma fog jönni a családi pótlék? Vagy pénteken?

Figyelt kérdés
Másik portálon olvasok mindent. Mikor fog jönni?
2015. júl. 1. 07:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat és infókat! :)
2015. júl. 1. 14:11
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki úgy vette fel a ház hitelt, hogy nem tudta, később milyen költségekkel jár 2 gyereket felnevelni... Nem vagyunk szegények, de bizony elmegy a pénz hó végére, vagy pont kijövünk kényelmesen a következő családiig. Nem mondom, hogy nincs igazad, mindenki tervezhette volna úgy az életét hogy soha ne kelljen szűkös helyzetbe kerülnie... De aki már ott van ahol, nem tud mást csinálni, várja a családit. Én is szeretnék olyan anyagi körülmények között élni, hogy fel sem vegyem hogy hó vége van...

(Nekünk pl van egy kis megtakarításunk, így baj esetén ahhoz nyúlunk, ez a pénz direkt ezekre a helyzetekre van: betegség-gyógyszer, váratlan kisebb költségek) Nem mindenkinek van ilyen sem, ha nem tud hó végére hagyni 10.000ft-ot akkor nem tud, ahol tud biztosan spórol, de a nincsből nem lehet félre rakni. Szóval ne bánts másokat mert te is kerülhetsz ilyen helyzetbe.

2015. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, kettőnk közül nem én trágárkodok.
2015. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem egy és ugyanaz. Te százszor rosszabb vagy nálam. Aztán lapozz már tovább innen.
2015. júl. 1. 15:14
 25/33 anonim ***** válasza:
46%
Ha a munkába is ennyi energiát fektetnél, mint a gorombáskodásba, nem kellene több ilyen kérdést kiírnod.
2015. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%
Honnan veszed, hogy nem ütött be ebben a honapban az a bizonyos. Nálunk pl be vokt osztva de jó is lesz a hó vége. Jók a szamlak minden aztan a kezemben maradt a csap, mire elzartam rengeteg víz elfolyt, nen akarom látni a kovi számlát mennyi lesz. Plusz a csap is egy 20as... egy hetes hasmars, arra a gyógyszer. Köszi. Így is jól állunk. De ha nem igy lenne, bizony számítana a csp, mert egy hetet csúszik a fizetésem.
2015. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
61%

Hú kérdező, te nagyon ostoba vagy,ez még hagyján, de nagyon goromba is, és ahogy látom csak a te véleményed a jó.

Az én pénztárcámban is 1000 ft maradt, de a kaját mindig úgy vásárolom és osztom be,hogy minden napra legyen.

És igaza van aki azt írta,hogy amikor előbb utalnak,nincs felháborodás.

meg annak is, aki azt írta,hogyha hirtelen kell gyógyszerre,akkor azt miből veszed meg.

Hagyjuk a dolgot, számlán a családi...

2015. júl. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Aha, ostoba meg goromba vagyok. Hát kölcsön kenyér visszajár, szokták mondani.


Megjött a csp.

2015. júl. 2. 07:47
 29/33 anonim ***** válasza:

Mindenki boldogan irkálja ,a hoxa-n (azzal van tele) ,hogy megjött.

Nekem nem jött meg ,pedig hajnalba szokott jönni az sms. SZtem holnap.

2015. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, volt olyan nekem is párszor hogy az sms nem jött meg, csak dél körül. A pénzt meg már reggel 6kor levette az uram. Úgyhogy én az sms-re nem adok.
2015. júl. 2. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!