Miért van az? Penz.

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy mindenki kérdezi higy mikor lesz családi pótlék stb....

Ennyire rászorulnak mindannyian arra a sok 13000 forintra? Úgy kéne tartalékolni a hónapban hogy nem az utolsó napig kiszámolni mindent és sírni hogy mikor jön a pénz...


2017. márc. 19. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Van aki nem hogy nem tud félrerakni a hónap végén, de akár nélkülöz is. Azt mondjuk sosem értettem, hogy az ilyenek minek vállalnak gyereket.
2017. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ezért érdeklődök...ezt nem értem én sem.nem azt mondom hogy több tízezer maradjon meg de azért egy 5000 nem a világ vége.és ha a gyerek akkor betegszik le?mit mond a patikába:holnap kifizetem mert akkor jön a CsP?
2017. márc. 19. 13:24
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Úgy ahogy az első írja. Csak általában nem 13 eFt-ról van szó, hanem legalább 48-ról.
2017. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Három gyerek esetében az már majdnem 40 ezer... De én sem értem amúgy, hogy miért számít ennyire... Akinek számít, meg miért szült ?
2017. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Szomszedomnal jon a hetedik gyerek. Mar napok ota egy fillerjuk sincs...Mara van kiirva...

A vedono is csak huzigalja a vallat, mikor panaszt emeltem.

2017. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Gondolom a szomszedodeknak esetleg nyolc altalanosuk megvan
2017. márc. 19. 13:54
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Jo, akkor had mondjak egy peldat.

Ismerosunknek evekkel ezelott ettermuk volt, nagyon nagyon jol ment, be is vallaltak egy gyereket.

Holsz, gazdasagi valsag. Hopsz, az embereknek nincs annyi penzuk etterembe menni. Hopsz, a felere csokkent a bevetelt. Hopsz, nincs penz kifizetni a munkaerot es az etterem fenntartasat. Hopsz, be kell zarni az ettermet, mindketto szulonek hirtelen uj allas kell, de a gyerek meg mar 3 eves. Ilyenkor nyilvan varja az ember meg azt a 13.000 ft-t is. Es ez csak egy pelda volt.

Olyan rokonom is van, akinek a ferje meghalt, amikor a gyerkoc 5 eves volt. Elotte jol kaptak penzt, mert leszerelt katona volt az apuka, aztan hirtelen semmi. Vissza is kellett koltozni a rokonomnak a szuleihez.

2017. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Én is szoktam várni, pedig a duplája mindig a zsebemben van. Nem tudom, olyan jó, hogy csak úgy kapom. Mindenért megdolgoztunk, nekem olyan talált pénz feeling.
2017. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Pont futja az ovis menzát :)
2017. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Akinek ovis menzát kell fizetni,annak nem oszt szoroz a 12ezer,mert ketten keresnek hármukra 330 ezret nettóban kb. Ugyanis valami 110 nettó per főig ingyenes a kaja.


Sajnos van akinek számít az a pénz,és sajnos nem csak az ingyenélőknek

2017. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!