Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék

A kérdés

Esélytelen, hogy ma a számlàn legyen a csalàdi pótlék?

Mielőtt itt mindenki nekem támadna: Nem szorulunk rá hàla az égnek, csak nekem ez amolyan "zsebpénz", nem dolgozom, és most érdekel, hogy van-e esély ma rá.

jún. 3. 07:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Szerintem nem. Első munkanap utalnak, másnap van jóváírva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont jún. 3. 08:04 Privát üzenet
Ma utalnak, holnap jön. 😊

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont jún. 3. 08:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Mindegy, bevásàrolni így is úgy is kell menjünk, tankolni dettó, csak palántát akartam venni, de ÉN!

Pàrom holnap egész nap dolgozik, busszal meg nincs kedvem bemenni a városba, de majd lesz ahogy lesz :)

# 3/22Időpont jún. 3. 08:13 Privát üzenet
Párszáz forint egy palánta. Ennyit nem költ rád a férjed?

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont jún. 3. 08:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Mindegy, bevásàrolni így is úgy is kell menjünk, tankolni dettó, csak palántát akartam venni, de ÉN!

Pàrom holnap egész nap dolgozik, busszal meg nincs kedvem bemenni a városba, de majd lesz ahogy lesz :)

# 5/22Időpont jún. 3. 08:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocs, elment megint.

Nem a költésről van szó, negyvenezres csizmákban járok, ez most másról szólt volna.

# 6/22Időpont jún. 3. 08:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lényeg a lényeg, van egy épített medencénk, ahhoz akartam venni valamit, és mivel most megyünk bevàsàrolni, gondoltam megveszem ezt is a virágpalàntákkal együtt, plusz csináljuk a harmadik sziklakertet, oda is akartam volna MA venni palàntát.

# 7/22Időpont jún. 3. 08:53 Privát üzenet

Éjszakai utalással megy a családi (is). Vagyis első munkanap este feltöltik a rendszerbe, reggelre megérkezik.

A csizma szerintem túlzás júniusban, akkor is, ha 40ezres. Öltözz az időjárásnak megfelelően.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont jún. 3. 08:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nyilvàn nem abban járok most a 30 fokban, csak írtam, hogy tényleg nem rászorultsági alapon érdekelt a dolog, hanem ma szerettem volna ha megjön.

Csak most így külön kocsikázhatok vagy buszozhatok be a városba, mert meglepetésnek szàntam/szànom, azzal meg elmegy a délelőtt, én meg mindennap/minden màsnap főzök, belehalnék ha nem tehetném.

Plusz az udvaron is lenne teendőm, a sok esőnek "hàla" a virágok között is lett gaz.

# 9/22Időpont jún. 3. 09:13 Privát üzenet
Sok a rizsa :)

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/22Időpont jún. 3. 09:26 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egyedülállóként neveltem a gyermekemet és úgy kaptam 13700Ft családit, de ismét együtt vagyunk az apával akkor ugye 12200Ft járna csak, akkor szólni kell akik utalják vagy ugyse derül ki?
Ausztriában tartózkodom a fiammal fél éve. Mehet továbbra is neki a magyar családi pótlék, vagy le kell mondjam? Osztrák ellátásokat nem kapunk, ő 10 éves, egyházi ellátmányban...
Múlthéten hétfőn adtam fel postán a csaladi es gyes nyomtatványokat Holnap megkaphatom az összeget? Vagy ha hiánypótlás kellett volna azt már küldtek volna?
Múlt héten kedden voltunk bent az önkormányzatnál elintézni a családi pótlékot és a GYES-t. Akkor ebben a hónapban már meg is kapjuk? A fiam februárban született akkor a...
Ha újra lesz jogviszonyom akkor jogosult leszek családi pótlékra?
Ha írok a megyei hivatalba a családi pótlék (felnőtt kori) miatt akkor megírják hogy áll a folyamat? Vagy muszáj telefonon egyeztetni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Családi pótlék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!