Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Esélytelen, hogy ma a számlàn...

Esélytelen, hogy ma a számlàn legyen a csalàdi pótlék?

Figyelt kérdés
Mielőtt itt mindenki nekem támadna: Nem szorulunk rá hàla az égnek, csak nekem ez amolyan "zsebpénz", nem dolgozom, és most érdekel, hogy van-e esély ma rá.
2019. jún. 3. 07:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Jah, látszik, hogy semmi társaságod nincs.
2019. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Jesszus a
2019. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Én nem értem. Ha van pénzetek(állitásod szerint), nem hót mind1, miből veszed a palántát?
2019. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Valóban nincs tàrsaságom, hétvégente viszont mindig szórakozunk itthon egy baràti hàzaspàr tàrsaságában.


Azért "nem mindegy" mert a virágpalántát totál meglepetésnek szántam, az OBI-ban valami indokkal megléptem volna, elültettem volna délutàn a sziklakertbe, de mindegy.

Holnap meg màr nemigen megyünk be, mert délelőtt is bemegy dolgozni.

2019. jún. 3. 10:50
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
🤦🏼‍♀️
2019. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hétköznap tényleg egyedül vagyok 90%-ban :(

Lànyom suliban, pàrom dolgozik, én meg itthon.

2019. jún. 3. 11:01
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Ja 40 ezres csizma de kell a családi... persze
2019. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
98%

De most őszintén. Minek kell magyarázkodni? Felteszel egy kérdést,és egyből védekezel,mintha legalábbis nem lennél arra a penzre jogosult.Értem,hogy mot akarsz mondani,de közben annyira el vagy foglalva azzal,hogy nem szorulsz rá,hogy ezért fognak itt sokan kikezdeni.

Véleményem szerint most az a hrlyzet,hogy a te zsebpénzed a családi,a párod keresetét pedig ő osztja be. Illetve ha mondod mire kell,akkor ad belőle. De mivel nem akarod elárulni,hogy palántát szeretnél venni belőle,így nem fog adni. Máskülönben nem lenne probléma,hogy te elugrassz az obiba.

2019. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Na, a negyvenezres csizmát muszáj volt kiemelni... nekem is van, de nem is lihegek azon, hogy mikor jön a csp. MErt a negyvenezres csizma árát az eszemmel kerestem, ezért tudom értelmezni, hogy mit jelent, hogy utalás, jóváírás, első munkanap, stb...
2019. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz ma családi. Ha holnap suliban a gyerek, akkor nyugodtan buszozhatsz. Inkabb add a gyereknek, legyen az ő zsebpénze. Vaaagy, inkabb takarekoskodj, tedd neki félre.... Ha tényleg nincs ra szükséged...
2019. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!