Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 17 evesen vallalja...

Szerintetek 17 evesen vallaljak babat?

Figyelt kérdés
A baratommal sokat beszelgetunk arrol hogy milyen jo lenne mar ha lenne egy kozos kisbabank de en meg csak 17 eves vagyok o meg 27. Nem tudom jo dontes lenne e a babavallalas ilyen fiatalon
2019. júl. 24. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
nem jo otlet.. a gyerek fogja megszivni.. amikor anyuci rajin maj 20 evesen hogy uhh.. a baratnoim itt meg itt buliznak meg egyetemre jarnak. nem egy ilyen kerdes vilt mostanaban..hogy mit tegyek? utalom az anyadagot blabla..
2019. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
rajon majd *
2019. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Vedd figyelembe, ha az egyik fél vacillál, és mégis belemegy, akkor annak sosem volt még jó vége.

Mellesleg rájössz, hogy nem éltél még, és a baba rámarad a nagyszülőkre.

Szerintem nem kell magyaráznunk, hogy mennyi hátránya van ennek, de ti tudjátok...

2019. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy nálad 10 évvel idősebb nyominak ne vállalj gyereket 17 évesen. Úgyse lesztek örökké együtt, aztán meg nevelheted egyedül a gyereket.
2019. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Képtelen vagyok átérezni, amit írsz, én még szűz voltam ennyi idősen. De szerintem korai.

Ha komolyan gondolod, beszélgess a pároddal. Eljegyzett? Esküvő? Vagy nem fontos? Biztosakaz érzéseitek egymás iránt? El tudjátok tartani a babát? Hol fogtok lakni? Stb.

Te nem akarsz tivábbtanulni? Mit fogsz dolgozni később? Vagy háztartásbeli leszel?

Stb, stb, őszintén, komolyan, tervezzétek meg a jövőtöket.

És nagyon ajánlom, hogy tölts egy vagy több napot egy kisgyerekes anyukával. Ajánld fel a segítséged, sokan örülnének neki. Beszélgess anyukákkal, mert az anyaság szép, de nem könnyű. Tudnod kell, mit vállalsz.

2019. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

17 évesen?

Te hány 17 éves anyukát ismersz? Okkal szoktak ezzel várni pár évet.

Teszem azt, nem mindegy, hogy 3 évig 25 ezer Gyest kapsz, vagy a maximum Gyed-et, ami bruttó 200.

Az se mindegy, hogy ha a pasid meggondolja magát, és otthagy egy pár hónapos babával, akkor az utcán végzed, vagy el tudod magad tartani.

Tudjuk, ti örökké együtt lesztek. Akkor meg minek annyira sietni? Nem tervezi, hogy akkor is együtt lesztek, ha te már 24-26 leszel? Nem jó neki kettesben veled?

Miért akar ennyire gyorsan gyereket?

2019. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

17 évesen sosem vállalunk gyereket.

Normális végzettség esetén sosem vállalunk gyereket.

Munkatapasztalat, munkahely nélkül sosem vállalunk gyereket.

Anyagi háttér nélkül sosem vállalunk gyereket.

Kétségek közé sosem vállalunk gyereket.

Házasság nélkül sosem vállalunk gyereket.

Majd 30 évesen tizenéves középiskolás lányokra hajtó lúzereknek sosem vállalunk gyereket.


Szerinted ezek után mi a véleményem erről?

2019. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Gondolnod kell arra, mi lesz, ha egyedül maradsz. Nem azért, mert nem bízunk a pasidban, de BÁRMI megtörténhet, és egy szülő felelősséggel tartozik a gyerekéért.

Amúgy igen, az sem mindegy, hogy amíg otthon vagy, mennyi pénzt kapsz. Ahhoz pedig dolgoznod kell.

2019. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
És vágynod kell a babára.
2019. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ezért sem kellene felnőtt férfinak gyereklánnyal kezdenie. Más korosztály, más élethelyzet.
2019. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!