Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan bocsássam meg magamnak,...

Hogyan bocsássam meg magamnak, hogy régen el akartam köttetni magam?

Figyelt kérdés

Annyira nem kedveltem a gyerekeket, hogy simán elköttettem volna magam, sose akartam gyereket. Akkoriban elég rosszul mentek a dolgaim, el voltam keseredve.

Viszont menyasszonyom van, aki ha gyereket szülne nekem, a legboldogabb ember lennék a világon.

Hihetetlen, hogy képes lettem volna sterilizáltatni magam...


28/f



2019. júl. 28. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Tedd tul magad rajta.

Csak az ember képes meg nem történt dologból nagy ügyet csinálni.

Az akkor volt, most pedig most van. Élj a pillanatnak, élvezd az életed a csodálatos menyasszonyoddal és ne tekintgess hátra.

2019. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én meg fogamzásgátlót szedtem titokban, és mellette húzattam gumit a pasival, mert annyira nem akartam gyereket. Szemernyi lelkiismeret furdalásom nincs.

Te se ezen aggódj.

2019. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez azért nem egy akkora tragédia, hogy évekig vekengjél rajta! Mert ugye csak nem vágattad el!

Szóval igyál egy sört, dugd meg nődet, aztán örülj annak, ami van!

2019. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak tudnám ki és mi alapján pontozza le az amúgy tök normális válaszokat. Engem is le lehet pontozni. Jaaa, én vagyok a kérdező. Nem tudsz. :D
2019. júl. 28. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha az a volna ne lett volna.

Carped Diem

2019. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Megtetted? Nem... akkor ne hisztizz a semmin
2019. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Amint meglesz a baba, rájössz, hogy milyen igazad volt akkor.
2019. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Például abból, hogy meg nem történt dolgon hisztizel. Gondoltál rá, nem tetted meg. Felesleges inenntől foglalkozni vele.
2019. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Fordítsd pozitívra a dolgot: örülj, hogy nem tetted meg, gondolj bele, hogy micsoda szerencse. Egyébként, ha megtetted volna, akkor is visszafordítható, mégha nem is túl egyszerű műtéttel. Úgyhogy tedd túl magad a dolgon, sőt, örülj neki!
2019. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
A labilis idegzetű, privátban krv anyázó kérdező jobban tette volna, ha megteszi. Jééé, törölte a hozzászólásom, nem tetszett a szakvélemény? Ajajj, szegény gyerek...
2019. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!