Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 2 hetes babára rá esett a...

A 2 hetes babára rá esett a nagy tesója. Baj lehet?

Figyelt kérdés
A kiságy pont a mi ágyunk mellett van. A kicsi pont aludt amikor a 3 éves puszit akart adni neki a mi ágyunkról és rá esett a kicsire. Elkezdett sírni, ahogy felvettem 2 perc múlva megnyugodott. Azóta 2szer cicizett és aludt. De mintha többet "nyüszögne" meg azóta nyugtalanabb lenne. (nem az a sírós baba,inkább nyüszög.) Óvatosan végig nyomkodtam mindenét, de sehol nem kezdett el sírni. Az orvos csak egy óra múlva jön és nagyon aggódom hogy, valami baja esett..

2019. júl. 29. 16:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi előtt jönne az okos komment, hogy minek hagytam őket egyedül. Az alatt történt ameddig megfordultam, hogy a szekrényből vegyek ki ruhát..
2019. júl. 29. 16:52
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Az okos tanács az, hogy nem hagyjuk egyedül egy másodpercre sem, és akkor nem kell okos kérdést kiírni. Az okos válasz az, hogy igen, lehet baj, ennél többet viszont okosan nem lehet mondani.
2019. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg csak megijedt. A több nyüszögést te is gondolhatod többnek, mert jobban figyeled mit csinál.
2019. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem tudom megvizsgálni, megnézni nem tudok pontos infót mondani, de lehet baja, mivel még nagyon kicsi.
2019. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magasról és hová esett pontosan a kicsire?
2019. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha meg tudtad nyugtatni, akkor olyan nagy baj nem hiszem, higy van



Majd írj, hogy a doki mit mond!

2019. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Ezt sajnos innen nem tudjuk megmondani. Persze, hogy lehet baja. Az is lehet, hogy nincs baja..


A nagyobbikban pedig el kellene kezdeni fokozatosan tudatositani, hogy oda kell figyelni a picire nem kiabalunk, nem a kisagy mellett maszokazunk (nem is ertem, hogy esett bele a gyerek a kisagyba, mikozben puszit akart adni neked, neked aki kozben a szekrenyben pakoltal?) de persze ez mindegy is mar.

2019. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hogy a babanak akart puszit adni, neharagudj felreolvastam!
2019. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi baj nem történt. A kis ágy meg már arrébb lett rakva.
2019. júl. 29. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

De jooo



Nagyon kell figyelni rájuk



Nekem a 8 hetes elvileg fasdrab lányom esett le az ágyról ( 200*200 középről)

Semmi baja nem lett

2019. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!