Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok úgy egy...

Ti bevállalnátok úgy egy gyereket, hogy 160 ezret keresek? Van saját lakás. Párom nem dolgozik, így csak GYES-t fog kapni.

Figyelt kérdés
Nem a fővárosban, hanem vidéken élünk. Van 2 misi félretett.
2019. aug. 2. 08:23
 181/186 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még csak az sem igaz, hogy az a legnagyobb baj, hogy a kérdező sarkosan gobdolkodik. Meg hogy szerinte elég a főtt krumpli. Szerintem az a baj, hogy a nő egy élősködő, nem hajlandó dolgozni. És amígy ez nem változik, mindegy mennyi félretett pénze van a kérdezőnek, felelőtlenség gyereket vállalniuk. Vagy akkor kössön magára olyan biztosítást, ami fedezi, ha valamilyen módon munkaképtelenné válik (kirúgástól lebébuláson át halálig bármilyen okból).
2019. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/186 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem csinálnék gyereket olyannak, aki egy napot nem dolgozott még életében, mert "nem szeret dolgozni". Az ilyen nem felnőtt ember agyban. Szánalmasnak tartom, ha egy egészséges, munkaképes felnőtt embert el kell tartani, pláne, hogy semmi dolga, tehát nem kisgyereket nevel, nem beteget ápol, hanem csak úgy "van" és kész. Havi 160 ezres fizuból nem nagyon lehet ugrálni, főleg, ha ez három főre oszlik el. Majd ha a csaj is dob valamit a közösbe, ahogy azt a felnőttek szokták, akkor lehet gyerekvállaláson gondolkodni. El nem tudom képzelni, hogy egy épértelmű felnőttet hogy elegithet ki, hogy csak otthon van és nem csinál semmi érdemlegeset.
2019. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/186 anonim ***** válasza:
90%
A te párod jól palira vesz téged, te meg simán elhiszel neki mindent, mert nagy formás mellei vannak,na meg gondolom jó a szopási technikája is. Értelmi színvonal, fontossági sorrend megvan nálatok....ja nem. Arra azért kíváncsi lennék, ha veled történne valami, egyedül hogyan boldogulna a gyerekkel munka nélkül. Gondolom eddig nem terjedt ki a naccerű háziasszony agya. Gondolkodni nem kell ugye neki, elég ha jól tud szopni, hogy egy balekot beetessen a lustasága miatt a bestresszel a munkától dumával. Inkább ne szaporodjatok, van már elég ebből a semmirekellő fajtából.
2019. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/186 anonim ***** válasza:
100%
Utalok emberek kozt dolgozni, nekem nem kellenek kollegak akik bele okoskodnak, akik pletykalnak.. De elkezdtem egyedul dolgozni, bebiszitterkedes csaladi haz takaritas 2000res ora ber, de van ahol csak 1000ret adnak orszagresz fuggo,volt mar igy bejelntett allasom is.esetleg ilyesmihez nem volna kedve a parodnak?otthoni vasalas stb..
2020. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/186 A kérdező kommentje:
De csinál ilyet, de ez nem bejelentett. Erre nem jár majd GYED.
2020. aug. 13. 08:59
 186/186 anonim ***** válasza:
100%
És nem szeretne végre rendes, igazi munkát végezni? Nemcsak gyed nem jár, de normális nyugdíja sem lesz így. Nem szeretne végre úgy élni, mint egy normális, felnőtt ember, akinek rendes munkája, saját keresete van? Tényleg kielégítő neki egy olyan élet, amiben eltrtasra szorul? Főleg, hogy azért ti nem éltek nagy lábon egy keresetből. Ennél többre nem hiszem el, hogy nem vágyik... Eszébe sem jut, hogy tegyen a közösbe?
2020. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!