Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan utaztatok olyan pici...

Hogyan utaztatok olyan pici babaval amelyik meg nem ul?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy ti hogyan oldottatok meg a nyaralasokat egy csecsemovel , mivel meg nem ul , hogyan utaztatok repulovel ?
2019. aug. 2. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy ekkora gyereknek semmi keresnivaloja a repulogepen. Mind az o erdekeben, mind pedig a tobbi utas erdekeben egyszer-ketszer talan lemondhattok a repulogepes nyaralasrol.
2019. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Télen voltak csecsemők és akkor nem utaztunk, utána már tudtak ülni. A repülőn van olyan hely ami kifejezetten babáknak van, itt az ülés elé a falra lehet rögzíteni egy mózeskosarat és abban van a baba. Ilyet mondjuk tengerentúli járaton láttam, nem tudom a fapadoson is van-e ilyen.
2019. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Fapadoson nincs ilyen, ott amugy is ölben kell tartani a két év alatti gyereket.
2019. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi a Balatonon voltunk, 6 hónapos volt tavaly a nagy 5éves, idén is ott voltunk, jól éreztük magunkat.
2019. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Legyszi a besavanyodott anyukak ne irjanak most , pont nincs ra szuksegem ! Nem az volt a kerdes hogy “mehetunk e egy pici babaval nyaralni ?”
2019. aug. 2. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy en ekkoraval nem utaztam, de ha tettem volna, akkor egeszen biztosan veszek neki egy kulon ulest a gepen es oda teszem babahordozoban
2019. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Autós babahordozóban utaztunk vele. Olyan helyet foglaltunk, ahol nagyobb lábrész volt. Le - és felszálláskor pedig ölben fogtam. Semmi baj nem volt, elnézegetett, vittünk játékokat is. 3 hónapos volt. Nem kell foglalkozni a savanyú anyukákkal. Mindenkinek szíve joga, hogy hová utazik a babájával.
2019. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezbe kell fogni le és fel szálláskor, közben ott a hordozója. Kedvenc játék és új izgi játékot is vittünk.

A babakocsit csomagként adtuk fel.

A zúgástól a babám szinte végig aludt.

Mi 6 hetes korától havonta repülünk szinte, egyszer sírt idáig 2 év alatt.

2019. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A babakocsi egészen a beszállásig nálad lehet, majd kiszállásnál rögtön megkapod. Én még nem utaztam babával, de sokszor láttam már ilyen pici babákat. Fapadoson a lábtérben nem fér el hordozó. Ölben fogják, de sokan alá tesznek egy nagyobb párnát, igy az anya és a baba is kényelmesen tud pihenni. Egy maximum 2-3 órás utat szerintem simán ki lehet bírni így. A legtöbb baba végigalussza. Ennél hosszabbat én biztosan nem vállalnék, főként nem először, amikor még nem tudom, mennyire lesz kényelmes.


Tapasztalataim szerint csecsemőkkel ritkán van probléma a repülőn. Inkább az 1-3 éves gyerekek szoktak a szülők és a többi utas idegeire menni.

2019. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vikihintapalinta.wordpress.com oldalon egész jó leírás található!
2019. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!