Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hete tudom hogy nem lehet...

Egy hete tudom hogy nem lehet gyerekem, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Napok óta csak úgy birok elaludni ha alkoholt iszok :( és nyugtatót szedek. Nem birom magam túl tenni rajta. Az volt mindenen álmom hogy anyuka lehessek de ezt 29 évesen megtudni hogy nem lehet gyerekem szörnyű. Autoimmun betegség miatt szóval lombik sem jöhet szóba.

Semmi más értelmét nem látom az életemnek. Csak a férjem miatt nem lettem még öngyilkos.

Nincs kiút úgy érzem. Nem birok enni nem birok aludni. Dolgozni se birok nincs erőm,nem telnek a napok :(


2019. aug. 5. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom, azért ez nagyon durva, amit művelsz.... Keress fel egy pszichológust, mert ez nem normális. Egy dolog, hogy gyereket akartál, de nem dől össze a világ és az élet sem áll meg nélküle!! Nagyon elszomorító, hogy te életed egyetlen értelmének egy gyereket látsz csak, semmi mást és képes lennél eldobni az életedet emiatt. Tényleg kezeltesd magad. Rengeteg dolog van az életben, ami boldoggá teheti az embert, koránt sem csak egy gyerek képes erre, úgyhogy erre koncentrálj és ne merülj el az önsajnálatban.

Egyébként örökbe is lehet fogadni gyereket, ha már ennyire értelmetlennek találod nélküle az életedet.. Az nem tesz boldoggá, hogy van egy férjed, aki ott van melletted, aki szereted téged?? Ő nem ad értelmet az életednek? Az durva azért..

2019. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az örökbefogadás is évekbe tellik :(
2019. aug. 5. 10:20
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek. Ilyen gyenge jellemmel nem is való még neked gyerek.

Menj el egy pszichológushoz.

2019. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Én teljesen megértelek és ugyanígy éreznék most a helyedben. Hiába a barátok, a család, a hivatás, a gyerekre attól még ugyanúgy vágyik az ember.

Adj egy kis időt magadnak, sírd ki magad, aztán szépen összeszeded magad és elkezditek intézni az örökbefogadást, ha az nektek megfelel. Igen, több év, de sokaknak az is több év, míg sikerül a baba.


Keress olyan fórumokat, ahol hozzád hasonló emberek vannak ugyanezzel a problémával, mert itt nem fogsz megértésre találni, hisz más fa.val könnyű verni a csalánt ugyebár.

2019. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Ez teljesen biztos? Milyen betegség?
2019. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én erre most rágugliztam, persze nem vagyok orvos és a google sem az, de mindenhol azt irják, hogy kezelni kell feltétlenül a különböző autoimmun betegségeket terhesség előtt és alatt. Sehol nem találtam olyan autoimmun kórt, ami kategorikusan kizárja a gyerekvállalást.

Nem reagáltad te ezt túl egy kicsit?

2019. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Alloimmun pontosan voltam terhes 9. hetesen elment a baba mert kilökte a szervezetem :(
2019. aug. 5. 11:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy babád elment, azért gondolod, hogy nem lehet gyereked?! Még csak beteg se vagyok, mégis 5 terhességből csak 3 gyerekem született, kettő elment 6 és 8 hetesen. De mint mondtam, van 3 élő.

Kicsit szedd össze magad mert ez így semmire sem jó. Lesz gyereked. Lehet, hogy hosszú idő, lehet, hogy kezelni kell a betegséged, de lesz.

2019. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
3 lombikon vagyok túl és egy 500 ezer ft-os infúzión amit pont erre kaptam.
2019. aug. 5. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben azt írod, hogy lombik se jöhet szóba, nost meg azt hogy hármon már túl is vagy ...
2019. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!