Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekek miatt olyan keveset...

A gyerekek miatt olyan keveset tudok aludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekik szünet van, így sokáig fenn maradnak, majd nekem kell altatni őket, olyan 11 körül, de van, hogy felkelnek az éjszaka közepén, olyankor ismét be kell feküdnöm melléjük, majd 5-kor kelek ebédet csinálni. A férfjem most külfödön van, így nem tudom mit lehetne tenni.. Egyedül nem tudnak elaludni, pedig azért már ideje lenne.(9évesek)

2019. aug. 8. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad múlik. 9 éves már nem kisbaba. Új esti rutint kell bevezetni. A lányunk is úgy aludt el, hogy a valaki odafeküdt mellé. Aztán 4 éves korában megelégeltük, mert mindennel foglalkozott, mikor lefektettük. Most az a menet, hogy lefekszik, mese, puszi anyától és apától, betakarjuk, alvás. Kellett idő míg megszokta, volt sírás is az első napokban. Kb. fél éve van ez a rendszer.
2019. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szünet van, de ettől még a napirend ugyanaz. Időben fekszik, mert sajnos ugyanúgy korán keltem, hiszen megyek dolgozni, ő meg mamázni vagy suliba.


Keltsd őket korán, fáradtak lesznek estére. Mást nagyon nem tudsz tenni.

(enyém is 9, igaz csak egyedül van, de szintén nem alszik el egyedül)

2019. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Max 5 percet altasd őker. Ne kellj fel 5kor.
2019. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell 5-kor kelned ebédet főzni?
2019. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy egy atomfizikus
2019. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne legyenek fenn 11-ig! 8-10 évesem vannak, de legeslegkésőbb 10-kor alszanak, meg van mondva nekik, hogy én mindent értek, de NEKEM fel kell kelnem másnap korán, és ehhez ágyba kell kerülnöm időben. Az altatásos dolgot jól elbaltáztad, az enyémek kb. másfél éves koruk óta képesek arra, hogy mese, puszi, lámpa lekapcs, és otthagyom, és elalszik magától. Éjjel ugyanez, max ha rosszat álmodott, akkor átmegyek megölelgetni 2 percre, amíg megnyugszik.

Az 5 órás ebédfőzést meg nem is értem... Kinek főzöl? Ha lehet, főzz este, ha úgysem fekszetek 11 előtt.

2019. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

9 éves gyerekeket miért kell neked altatni? Befeküdni melléjük?

Ezt jól elszúrtad. Ébreszd fel őket reggel 7-8 körül, akkor estére elfáradnak.

2019. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!