Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni alvás nélkül?

Meddig lehet bírni alvás nélkül?

Figyelt kérdés

10 hónapos a gyerek. Teljesen kivagyok már. Éjjel legalább 3*felébred, de van hogy folyamatosan fél óránként felsir, van hogy 5 percenként. Oké, tudom oka van, most nem ez a kérdés.

Hajnalban ébred, fél 6-6. Sokszor 10 óra mire ágyba kerülünk. Éjjel már sokszor fel se birok kelni, és minden ébredesnêl azt érzem legszívesebben meghalnék.

Nappal se lehet tőle pihenni. Ha lefekszek, kb épp hogy elpilledek és már sír is, fáradtabb vagyok mint voltam, ezért sokszor már nem is próbálkozok. Illetve ez az éjszakai pihenést nem is pótolja.

Apa is be szokott segíteni éjjel, de akkor is felébredek. Nappal is kezdem már sötétben látni a világot a fáradtság, kimerültség miatt.


2019. aug. 9. 06:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Filthfan-nal egyetertek.

A legfontosabb,hogy kipihenje magat a kerdezo.

Sajat tapasztalatbol mondom,en 1,5 eve nem aludtam at ejszakat (cicik ejjel is),nappal se tudok pihenni,mert vagy alszik 30-40percet vagy nem.Nekem is pihenesre lenne szuksegem,mert a kimerultsegtol magamra sem ismerek mar.Reggel agybol alig tudok felkelni.

2019. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem normalis dolog, ha nem alszik a baba?! Hat tenyleg nem az....

Beszeltem errol a vedonovel a gyerekorvossal, bolcsodei pszichologussal es nevelokkel SENKI nem talalt megoldast, gyerekorvos es a vedono szerint vannak ilyen gyerekek, ez van, tul kell elni, segitseget kell hivni!


Kerdezo!

Ferjed szulei?

2019. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ők már nem élnek. Nincs semmi segítségünk. Csak egymásra számíthatunk.

Megpróbálunk mostmár váltásban aludni vele, hátha így jobb lesz, hogy minden másnap pihenünk. Csak épp készül a szoba, de addig már csak túléljük ☹️

2019. aug. 9. 12:29
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
A férjed miért nem segít?
2019. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó segít a férje, írta.

Az én fiam 24 hónapos, 3 ébredés még mindig van minden éjjel. A férjem egyszerűen olyan mélyen alszik, hogy nem hallja meg a gyereket. Hiába beszéljük meg, hogy ő kel hozzá, én kelek mindig.

Nagyon fárasztó. Pár hónapja dolgozom heti 2-3 napot, kisboltban 12 órát, 3:50kor kelek. Este 10 mire ágyba kerülök, hajnalban kelek, éjjel a gyerekhez is kelek, zombi vagyok.

A nappali alvással én is úgy vagyok, hogy mire elaludnek mellette lassan már kel, így sokszor meg sem próbálom.

Nem tudok tanácsot adni. Túlélésre játszom és várom, hogy elmúljon ez az időszak.

2019. aug. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!