Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tinimamik! Leírnátok a tapaszt...

Tinimamik! Leírnátok a tapasztalaitokat, történeteiteket?

Figyelt kérdés

Hogyan estetek teherbe?

Tervezett gyerek?

Hány évesek voltatok?

Együtt voltatok a gyerek édesapjával? Ha igen, mióta?

Szülőknek hogy mondtátok el?

Iskolában többiek hogyan reagáltak rá?

Olyanok is írhatnak, akik teherbe estek, de elvetették, az abortuszról a tapasztalatok is érdekelnének.

Előre is köszönöm válaszaitokat:)



2019. aug. 15. 22:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
45%
Látom terheslettél. Ne ijedj meg. Nem dől össze a világ, nem áll meg az élet.
2019. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Elnézést, nem saját történet, de remélem nem akkora baj :)

Egy iskolatársammal esett meg pár éve. Sokat ittak, és lefeküdtek egymással. A lány terhes lett, akkor volt 13 vagy 14 éves, megtartotta. Akkor már több éve együtt volt a gyerek apjával, aki pár évvel idősebb volt nála. Nem tudom, hogy reagáltak az iskolában, akkor volt 8.-os, még nem a mi sulinkba járt. Pár évvel később, 10. osztályban megint teherbe esett, szerintem tervezett volt, hogy ne legyen akkora korkülönbség a gyerekek között. Nálunk ha le is nézték emiatt, nem adták a tudtára, nem volt akkora téma ez a suliban, hogy mindenki erről csámcsogjon. Meg amúgy is, mi nagyon elfogadó suli vagyunk, az osztálytársai is segítettek neki. Úgy tudom, azóta már sajnos szakítottak, a lány a szüleivel neveli a gyerekeket, idén érettségizett. :)

2019. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Engem sajnos 17 évesen megerőszakoltak,így nem volt tervezett a gyerek...az apajelöltel azóta se tudom,mi van,de nem is izgat.

Anyukám tudta csak egyedül,mert rajta kívül nincs senkim. Ekkor már nem jártam iskolába szerencsére.

Attól függetlenül,hogy estem teherbe,a kisfiammal sosem éreztettem,hogy útálnám vagy ilyesmi. Ugyanúgy szeretem,mintha szerelemből született volna,mert ő nem tehetett semmiről...

Azóta is sokszor eszembe jut,mi történt velem,de mikor a gyerekemre nézek,elönt a boldogság és szeretet iránta,mert neki köszönhettem,hogy sikerült talpra állnom és erőt adott nekem,hogy van kiért élnem.

22/L

2019. aug. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem saját sztori. Az egyik lány próbálta magához láncolni a pasit, de az persze elhagyta így is úgy is, mert ez lett volna a csaj szerint a biztosíték. Nwm úgy sült el, az anyja is kitette a házból, elvileg. Majd a pasiba szorult kis felelősség a csajszi helyett is s kisegitette amíg az anyukája vissza nwm fogadta. Persze titkolta a csaj amíg lehetett, így már az anyja el sem tudta vetetni tőle.

Ebben az esetben mindenki róla beszélt hetekig.

2019. aug. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 sajnálom...biztos nagyon nehéz volt:(

nagyon erős lány lehetsz!:) Sok boldogságot neked és a kisfiadnak!:)


Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek! Tanácsoknak is örülök:) Akár privátban is

2019. aug. 16. 10:00
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

A sulinkban volt egy 17 éves terhes csaj. Senki nem irigyelte, kb. 1000 gyerek röhögött rajta.


A srácok egymásra mutogattak, hogy na vajon ki csinálta fel. Nem derült ki ki az apa, azt hiszem el is ment a suliból, le sem bírt érettségizni.

2019. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Azért nem tudott leérettségizni, mert a baba miatt nem volt rá ideje/ereje vagy annyira nem érezte jól magát így az iskolában?

2019. aug. 18. 15:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Örülnék még további válaszoknak:)
2019. aug. 19. 11:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem derült ki, de szerintem inkább utóbbi.
2019. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal valóban szembe kell nézni, hogy nehezebb lesz az érettségit baba mellett letenni, illetve továbbtanulni, viszont nem lehetetlen. Én semmiképp nem vállalnám úgy, hogy bár minimum egy érettségi nincs a kezemben, és ezt akkor is így gondoltam 17-18 évesen. A kapcsolatok, bármekkora is a rózsaszín köd, nem mindig tartanak örökké. Ezzel is szembe kell nézni. Ha a szülők támogatnak, anyagilag is, mert egy fizetésből igen nehéz ezeket teljesíteni, akkor hajrá. De ésszel kell lenni.
2019. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!