Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három vagy több gyerekes...

Három vagy több gyerekes szülők! Mennyi a havi bevételetek?

Figyelt kérdés
Tudtok félre tenni? Mennyi megy ételre? Jut e nyaralasra? Van autó hitel esetleg? Gyerekek mekkorák?
2019. aug. 19. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudunk félre tenni, ez a legfontosabb szerintem, hisz ha valami történik, legyen mihez nyúlni.


Ételre bevallom, fogalmam sincs, nagyjából minden nap kell boltba menni, kb 5-6000et otthagyok (mondjuk ez nem csak kaja, hanem egyebek is), van amikor pizzázunk, stb. Olyan 150re saccolom a blokkok alapján.


Nyaralásra jut, de ne Mallorcát képzeld el, most pl Tihanyba voltunk, Hajduszoboszlón 3 éj/4napot


Szerencsére semmilyen hitelünk nincsen


Gyerekek 2x4,6,8 évesek


Kettőnk bevétele 850e+cafeteria (szép kártya)

2019. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, szerencsére a férjem mérnök, nagyon jól keres. Jut félretenni is, mondjuk ez nekem mániám, amikor nem keresett jól (mert volt olyan, igaz akkor még csak 1 gyerek volt) akkor is tettem félre ha csak párezret akkor is.

Ételre heti nagybevásárlások vannak, havonta 100ezer elmegy ezekre, plusz a kenyér az, ami napi szinten még van, esetleg apróságok, de nem költünk feleslegesen.

Autó hitel még egy fél évig van, életünk első új autóját vettük másfél éve, pedig nem vagyunk már fiatalok. (38 és 40)

Nyaralni minden évben elmegyünk de ott se hotel vagy ilyesmi, olcsó apartmant szoktam foglalni ott, ahova megyünk. Esténként inkább megfőzöm a virslit vagy rántottát, drága helyen nem eszünk nyaraláskor sem.

Szóval így, spórolgatva, nem ész nélkül költve de jut mindenre.

2019. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekunk is jut mindenre,de az a baj,hogy nem jutunk egyről a kettőre.Most vagyok terhes...jövő nyáron megyunk külföldre,mikor meglesz a pici.
2019. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

3, akkor talán nem külföldön kellene nyaralni.

Csak úgy lehet előre jutni, ha teszel érte.

2019. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nyaralni mennek, hanem dolgozni... Nekem ez jött le. Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem írnak még.
2019. aug. 19. 09:54
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a hármas nem nyaralni megy külföldre. Legalábbis én úgy értelmeztem, hogy azért mennek ki, mert itthon nem jutnak egyről a kettőre.
2019. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként (hatos vagyok) mi kb. 600.000Ft-ból élünk 3 gyerekkel. Belföldön nyaralunk, gyerekeknek több tábor, félre is teszünk. Ételre kb 150.000Ft-ot költünk, itthon főzök minden nap, sok zöldség, gyümölcs fogy. A gyerekek 13, 11 és 2 évesek.
2019. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hatos! Van hiteletek? Hány autótok van?
2019. aug. 19. 10:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Van 57.000Ft hitelünk még 6 évig, amiből a tetőt muszáj volt megcsináltatni. Egy céges és egy saját autónk van, hitelmentes.
2019. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen,dolgozni megyünk,mert elegünk lett az itteni @szar életből. :((
2019. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!