Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a gyed alatt csökken a bevételetek?

Figyelt kérdés

Elsőként leszögezem, tudom hogy kb a világon sehol nincs ennyi évig ellátás és tudom hogy az Angliában élő barátnőm kb alig kap több családi pótlékot mint én. Szóval a kérdés most nem erre a vonalra megy rá.

De kb havi 100-120 ezret tudok csak félre tenni átlag költés (hitel,rezsi,kaja, baba, kutya, benzin, hétvégéken 1-1 program, ilyesmik) mellett. Még dolgoztam jóval több volt, meg ugye a bónuszaim... Nehezen bírom. Persze ez az időszak nem erről szól, de kicsit nehezen szokom meg :(


2019. jún. 17. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi fizetés mellett nem tudunk ennyit félre tenni sajnos. Úgyhogy szerintem egész jó helyzetben vagy.
2019. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Te most dicskeszel vagy panaszkodsz?
2019. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Sokan fizuból sem tudnak félretenni. Szerintem ez nem jó közeg a dicsekvésre babám.
2019. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Te, kérdező, tudod, mennyi a max gyed???
2019. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű trollkérdés. Ennyi.
2019. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz? Esetleg tudtok a férjeddel. Mivel a max gyed nettó 156 ezer Ft, abból egyedül nehéz félretenni 120at...

De igen, zavar, képzeld mi csak 50 ezret tudunk félretenni, de én ennek is örülök, mivel más nemhogy félretenni nem tud, de nem is elég. Szóval nem tudlak sajnálni (és úgy látom nem is kell...)

2019. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4.

Tudom, 156ezer forint. Annyit kapok. Hogyne tudnám..

A fizetésem jóval több volt.

Szóval nekem elég nagy kiesés..

És nem műkörömre meg magassarkúra költöttem eddig se.

Csak annyi mindent akarnék csinálni a házunkon meg annyi tervem lenne és most 1.5 évig ez így nem nagyon megy..

Tudom másnak is így van gyed alatt, de olyan türelmetlen vagyok.

2019. jún. 17. 21:47
 8/14 A kérdező kommentje:

6. Eddig jobban tudtam mert Cseden voltam, és 240 ezer Csedet kaptam plusz a 12000 családi.

Most kaptam elsőnek gyedet ehónap elején.

2019. jún. 17. 21:48
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Az én fizum még több volt mert én 420 csedet kaptam. Mégsem nyafogok hogy most csak 156 gyedet. Valahogy most nem ez foglalkoztat hanem a gyermekem 😉
2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Az elso gyereknél nekem n is fura volt, meg a harmadiknak is, maga az, hogy eddig volt a számlámon x összeg, most pedig jóval kevesebb.

Fura, hogy 15-e után kB "kérném" kell benzinre a férjemtol.


Nekünk is vannak terveink a házon stb, de csak majd ha visszamegyek ősszel.

2019. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!