Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sok...

Szerintetek is nagyon sok gyerekes viselkedésű anyuka van?

Figyelt kérdés

Fb csopikban olvasom, h félnek a vihartól. Komolyan, hány éves vagy, kettő?

Vagy ,,úristen, a gyerek szellemet lát" - na persze. Meg is magyarázza, hogy igenis 3 éves korig látják a gyerekek a szellemeket. Hát hogyne, még sok 3 éves nem is tud rendesen beszélni, akkor mégis miből szűrik le? Ok, tudom, van aki már a koreai himnuszt elénekli 3 évesen visszafelé, de azért na. Mert látott egy bácsit (mindig bácsit látnak). Persze, hogy látott bácsit: a tv-ben, mesében, meg hát ugye fantázia is van a világon.


Igeeen, nagyon sok időm van és vagy nincs gyerekem vagy ha lenne, akkor borzalmas rossz anya vagyok. :D


2019. aug. 13. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Én pl csak azért vagyok benne ezekben a csoportokban hogy szórakoztassam magam, meg a munkában unatkozó férjemet :D

Van gyerekem, nekem is voltak kérdéseim de ezeket általában az orvosommal, a gyerek orvosával, védőnővel, anyukámmal beszéltem meg. Esetleg rágoogleztam.


De amiket ott látok kérdéseket, hát azokon visítok. Butaság határtalan.

2019. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Minden ember más. Lehet, hogy aki fél a vihartól az gyerekesnek tartja a te egyik félelmedet.

A szellem téma is olyan, hogy ki miben hisz. Ha gyerekként a szülei beszéltek ilyeneket, akkor nehéz "kinőni" ebből .


És végül, hogy beléd kössek (vegülis ez a gyk 😁) a 2,5 éves lányom összetett mondatokban beszél. Nem a szellemekről...

2019. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan 3 éves nyilván, aki már egész szépen beszél, de olyan hajmeresztő sztorikat képesek előadni. :O Hogy a 3 éves gyerek elmesélte, hogy ő volt az indiai maharadzsa előző életében, meg ilyenek. :D
2019. aug. 13. 20:27
 4/24 A kérdező kommentje:
Valahogy mindig ilyen királynőknek, hercegnőknek a reinkarnációi. :D Soha nem egy Julcsa nevű parasztlányé. Ki érti ezt?
2019. aug. 13. 20:28
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Az hagyján, de legtöbbjük buta is,mint a föld.

Meg szoktam lepődni,ha látok olykor-olykor egy helyesen leírt mondatot az ilyen posztokban.

2019. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Melyik csoportok ezek?:DDD szeretnem en is ezeket olvasni :DD atya gatya
2019. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kisbaba napló pl. :D De mondjuk az nem csopi, hanem oldal. De kb. bármelyik 100 fölötti létszámú anyukás csoport.
2019. aug. 13. 20:35
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
6os vagyok... Nem normalisak egyebkent. A gyakoribol kiindulva...En most varom az elsot, de megkertem a “zuram” ha esetleg ilyen leszek gondolkodas nelkul lojon tarkon. Alapvetoen nem eleg, hogy azt hiszik, hogy egy kib***ott nagy dolgot tettek le az asztalra azzal, hogy szültek, de a gyerekuk is kulonleges tehetseg. Nem viselkedes zavaros, csak szuper intelligens es unatkozik. 2 evesen mar szaval, enekel, keringozik, olvas, ir stb... es akkor ehhez jon a “tejci, szopis, tápi, pocaklakó, cicista” stb 🤦🏻‍♀️
2019. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ilyenek!

Jaj, ettől a felnőtt beszédbe ültetett babanyelvtől én is kivagyok, főleg ha átvált gügyögésbe. :D

2019. aug. 13. 21:03
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sok időd van... De azért nagyrészt egyetértek. A napokban volt itt egy kérdés (aztán áttették az ezo kategóriába), ahol anyuka lefotozta a lányát a wcn ülve és szent meggyőződése volt, hogy szellemet is fotózott. Emlékszem én voltam az első Válaszoló, és kép nélkül már írtam is hogy valószínűleg a vaku csillant meg egy porszemen. Majd később linkelt képet és láss csodát igazam volt. Persze szerinte nem.

Most erre mit mondjak? Akkor szellem te ostoba...


9 hónapos fiam van és egyetlen anyuka csoportnak sem vagyok a tagja. Sem online sem ahol élek. Ide valóban feljárok, de ez az egy.

De mesélek mást nem csak a pozitív dolgokra szeretnek licitálni. A negativra is, hogy kinek betegebb a gyereke. Az én fiam koraszülött, eléggé megzuhantam a történtektől. Bár azon túl, hogy híznia kellett kutya baja nem volt. Na mindegy regisztráltam egy fb csoportba ahol sorstarsak vannak, gondoltam ez majd segít kimâszni a gödörből. Nem viccelek, 10 percig voltam a csoport tagja mielőtt kiléptem. Ugyanis meglâttam olyan posztokat, ahol mondjuk valaki örült hogy az ő korababája mindent időben csinált, de mondjuk aggódik, hogy a beszéddel valami gond lesz. És neki estek anyukák, hogy mit tudhat ő, hisz az ő gyerekének semmi baja, és minek sajnaltatja magát stb.

Es hasonlók... Szóval gondoltam kimâszok én egyedül is ebből a gödörből inkább.


Amúgy én félek a pókoktól. Az is gáz? 🤣

2019. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!