Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezer százalékra tudod ki a...

Ezer százalékra tudod ki a gyereked apja, soha nem merült fel benned kétely?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
12 éve alkotunk egy párt, és a hatodik évben egy fél éves szüneten kívül, amikor mindkettőnknek volt egy futó kapcsolata, nem feküdtem le mással. Mellesleg még tiszta apja a gyerek.
2019. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha abba a bizonyos lombikba valóban a férjem spermiumjait eresztették össze az én petesejtjeimmel, akkor 1000%-ra tudom ki az apjuk. 😀
2019. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan merülne fel kétely? Csak tudom, kivel feküdtem le, nem?
2019. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Sosem szeretkeztem mással, csak a férjemmel, így elég egyértelmű a dolog. 😊
2019. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
3 gyerekem van.Ha lfigyelembe veszem,hogy a férjem mellett mindig minimum 2 szeretőm volt, így valószínűleg legalább egynek az apja.Viccet félre téve: 17 éve vagyunk együtt, nem csaltam meg,így biztos vagyok benne, hogy ő az apjuk.
2019. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
100% hogy a párom a gyerekeim apja. Nem voltam mással amióta együtt vagyunk.
2019. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%

#1-es válaszolónak:

Nekünk is lombik babáink vannak, és mi meg pont azzal szoktunk viccelődni, hogy nem voltunk ott a fogantatáskor, így csak reménykedhetünk benne, hogy valóban a mi gyerekeink :)

2019. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Akiben ilyen kétely egyáltalán felmerül, annak az erkölcse nem ezer százalékos.
2019. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkatársammal történt (nem éppen monogám életet él),hogy 2 férfi is volt neki abban az időszakban, amikor megfogant a baba, így nem tudta.Megtartotta, a gyerek már 2 éves, de végül egyértelmű lett, hogy kicsoda az apa. Le sem tagadhatnák egymást annyira hasonlítanak. Persze nem tartják a kapcsolatot, a férfi sosem látta a gyerekét csak képen, de az sem érdekelte. Csak azért írtam, mert van ilyen is. Én most vagyok várandós, de tudom, hogy ki az apa,mert az elmúlt 6 évben csak a férjemmel volt kapcsolatom.
2019. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!