Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti akik később terveztetek...

Ti akik később terveztetek babát, mennyire nehezen jött össze?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, később talán 1 vagy 2 év múlva tervezünk egy babát az új párommal, már van 2 nagyobb gyerekem, akik később még szültek, mennyire nehezen jött össze a baba?

Érdekelne idősebb anyukák tapasztalata ezzel kapcsolatban.


2019. aug. 24. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
33 évesen estem teherbe, rendben megszületett a gyermekem. Egy kis rásegítés azért kellett, de nem volt olyan vészes (vagy csak én nem láttam annak).
2019. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Picit én idősebb leszek, 38 körül már biztos, bízom benne nem kell évekig bajlódni.


Párom fiatalabb ő 30 éves, neki még nincsenek gyerekei, mindenképp szeretnénk közöset.

2019. aug. 24. 17:46
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én 30 vagyok, nekünk 8 hónap alatt jött össze.
2019. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Az még nem tűnik olyan vészesnek

2019. aug. 24. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Nálam hormon bajok is voltak, szóval ahhoz képest istenes volt.
2019. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én meg 13 évvel ezelőtt szültem utoljára, tehát nem tudom mennyi esélyünk lesz.
2019. aug. 24. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, bár egyáltalán nem rosszindulatnak szánom kérlek ne értsd félre, inkabb azon aggódnék, hogy ennyivel fiatalabb a párod.


Nekem sem volt egyszerű ennyi idősen párt találni, férjemnek is idő volt mire rám lelt. Szörnyű ez a korosztály és nagyon szeret nagyzolni. Most még menőnek, vagy jónak gondol dolgokat, aztán később lelép a francba.


Nagyom őszintén kívánom, hogy ne csalódj!

2019. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25 és 28 évesen szültem az első kettő gyermekemet, a harmadikat 39 évesen. Mindhárman könnyen megfogantak, a legkisebb az első hónapban, mikor abbahagytuk a védekezést. Viszont neki már nem lett kistestvére, pedig két éves korától újra próbálkoztunk. Igaz, orvosi segítséget már nem kértünk.
2019. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, tény hogy van 6 év különbség, és én vagyok idősebb, viszont ott ahol a nő fiatalabb és a férfi idősebb de már 30on túl vannak nem hiszem hogy többet számítana mint itt. Ha 45 éves lenne akkor meg lehet kapuzarasipanikja lenne 5 év múlva.

Köszönöm szépen azért, hogy leírtad szívesen veszem ha valaki jó szándékú.


Meglátjuk majd pár év múlva, még 1 vagy 2 évet szeretnénk várni, hisz van 2 gyerekem őt pedig egy éve ismerem még csak.

2019. aug. 24. 21:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Én igaz 25 vagyok, 22 évesen szültem a lányom, elsőre összejött. Nem szerettünk volna nagy korkülönbséget így bele fogtunk a baba projektbe. Fél éve ennek és most is negatívat teszteltem... az osztálytársam nővére 10 éve próbálkozott a párjával mire összejött a baba. És most csak 27-28 évesek. Náluk az volt a baj, hogy túlsúlyos volt a lány.

Férjem anyukája 19 volt mikor a férjem szülte, 22 mikor az idősebb sógorom és 36 mikor a kisebbiket. Olyannyira nem jött össze nehezen a 3. hogy "meglepetés" baba volt egy védekezés nélküli éjszaka miatt.


Tehát nem csak kortól függ én szerintem. Sok más is szerepet játszik abban kinek mikor jön össze.


Mindenesetre sok sikert!

2019. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!