Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti akik később terveztetek...

Ti akik később terveztetek babát, mennyire nehezen jött össze?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, később talán 1 vagy 2 év múlva tervezünk egy babát az új párommal, már van 2 nagyobb gyerekem, akik később még szültek, mennyire nehezen jött össze a baba?

Érdekelne idősebb anyukák tapasztalata ezzel kapcsolatban.


2019. aug. 24. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


20on évesen nekem is könnyen ment, most attól félek hogy ahogy már felettem is eljárt az idő plusz páromnak még nincs gyereke, ott is ha van valami gubanc és kezelni kell hamar kifutunk az időből.


Párom nagyon szeretne saját gyereket ami érthető is, csak ha sokat várunk vagy sokáig nem jön össze egy idő után hiába akarom neki megadni ha már nem leszek rá képes, 41 42 évesen már nem szívesen járnék lombikra ha addig nem jönne össze természetesen.

2019. aug. 25. 05:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, természetes, hogy aggódsz meg nyilván 40 fölött az ember már másra vágyik, mint orvosról orvosra járni. Nálunk 14 év a kor különbség, ezért sem vártunk sokat. Fiatal anyuka szerettem volna lenni és a férjem 36 volt mikor a lányunk érkezett. Szóval a te párod nincs lemaradva ne aggódj.

Meséltem, hogy anyósom 36 volt mikor a harmadik gyerekét szülte, apósom meg 46.

A pasiknál máshogy működik ez. Neked kell jobban oda figyelni és remélhetőleg össze is jön :)

2019. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az biztos nagyon megviselné, ha nem lehetne neki, egyet mindenképp akar, én már többet nem tudok neki, tehát egy lesz ha megmaradunk

2019. aug. 25. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:

De jó ilyet olvasni, hogy nem azonnal akartok gyereket vállalni az “új” kapcsolatba! (Szerintem az egy éves kapcsolat még bőven új.)

Nekem 33 és 35 évesen első alkalommal sikerült teherbe esnem, pedig hátrahajló méhem van. Barátnőm 44 éves, van egy 6 és egy 3 éves lányuk, ők rögtön sikerültek. A harmadikkal egy éve próbálkoznak kb, nem jött össze, pedig azóta sincs semmi bajuk, doki szerint idősödik a szervezet..

2019. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Muszáj picit kiismerni a másikat, viszont idő is szorít, tehát jövőre már jó lenne belevágni, legkésőbb 2 év múlva.
2019. aug. 26. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!