Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szuper anyak hogy csinaljak,...

A szuper anyak hogy csinaljak, mi a titkuk, hogy minden olyan tokeletes korulottuk?

Figyelt kérdés
Csak nezem a varosban szbejovo anyukakat babakocsit tologatva s csak amulok, hogy divatos oltozek, tokeletes frizura, smink, friss manikur, mintha csak a cimlaprol leptek volna le en meg a bevasarlasbol vanszorgom hazafele akar egy zombi, mert mar az idejet se tudom mikor aludtam bar egy fel ejszakat, a hajam epp hogy osszetudtam kotni indules elott s egy gyors pelenkasere kozott, sokszor a boltba veszem eszre, hogy a hazipoloban jottem el, ami jo esetbe van egy ket bufi folt...de orulok, hogy vegre elertem delutan 3kor a reggeli bevasarlasra a gyerekgondozas s a haztartas vezetese mellett. Arulja mar el valaki, hogy azok a szuper anyak hogy tudjak mindezt csinalni, utana meg ugy kilepni az utcara, mint egy frissen valast agynemu. Avassatok be a titokba.
2019. aug. 27. 16:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
60%

Ha te is vártad, hogy mikor írja ki valaki, akkor csak érzed, hogy elég nevetséges amit előadsz. Rinyálni amíg az arra szánt időben mást is lehetne csinálni.

Ja empátia...szép szavak ez olyan ember szájából, aki sértődött ovisként szuperanyunak degradál valakit, csak mert az jobban összeszedi magát, jobban beosztja az idejét mint te. Neked is pont ugyan azt az empátiát kéne gyakorolnod, amit mástól elvársz.

De akkor nem lehetne vernyákolni a fosbukon, a napi anyavagyoknemérekráhajatmosni és társai posztokkal, meg itt, ahogy ez 2019-ben divatos. Régen az volt a szégyen aki kupiban élt, elhanyagolva magát és környezetét, ma az van istenítve aki ilyen.

2019. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként nem ítéllek el, én pl. lusta dög vagyok, mindig csak tervezgetem az életmódváltást és a sportot.. De nem cseszegetek másokat, hogy hogy van mégis idejük erre, mert tudom, hogy nekem is lenne, ha igazán akarnám!! .. Viszont!!! Lehet, hogy nekem jött át rosszul a kérdésed, de ez az “avassatok be a titokba“, meg szuperanyuzás kis túlzással azt sejteti, hogy kapja be mindenki aki jobban csinálja nálam.. Lehet, hogy tévedek. De általában aki valóban segítséget kér, az nem így fogalmaz, vagy azt kérdezi inkább, kinek milyen a napirendje. Másrészt szerintem senki nem bántott. Nézzél szét kicsit a többi kérdésnél, milyen válaszok vannak. Elhiszem, hogy esetleg a hormonok miatt kivagy. De ne azt utáld/irigyeld aki megmossa a haját és pólót cserél. (megjegyzem lehet, hogy ő annyival korábban kel v később fekszik, esetleg nem főz minden nap, amivel semmi baj nincs.)
2019. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
71%
Az igazság fáj, de azért nem kellene mindenkit lepontozni ...
2019. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
70%

Nem olvastam kommenteket



GYAKORLAT


Én az utcára nem teszem ki a lábam "frizura" vagy smink nélkül.

Sőt, alapvetően egy laza szemöldökeendezés, vízbonal hangsúly otthon s van.

13 hós gyerekkel 15 hetes terhesen is



Nem, nem vagyok szuperanyu


De ez nekem olyan, mint a fogmosás, tusolás, hajmosás.

A gyerekem 13 hósan túl van a fogzáson (16 fog) úgyh nem hiszem, hogy részletezni kell mennyit alszom.

( Férjem nem kel hozzá)


Kinek mi a fontos..


Mindenesetre otthon sem maradok büfis pólóban, nrmhogy elinduljak bárhova

2019. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
62%
A szuperanya mögött egy férj van, aki mindezt fizeti. ;)
2019. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%

Vagy csak tanult és van önálló egzisztenciája is.

Ha az irigység fájna...

2019. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szervezik az idejuket, ügyesebbek, gyorsabbak, esetleg a természets adottságaik jobbak, mint a tiéd. Munkahelyeken is meg lehet figyelni, hogy vannak, akik egy 8 órás műszak alatt meg tudnak csinálni mindent, míg mások nem tudják felvenni velük a versenyt,vagy azért mert hiába igyekeznek, képtelenek rá, vagy pedig azért, mert lusták, mint a szar. és nem is érdekli őket a végeredmény. csak te tudhatod, te melyik sikertelen kategóriába tartozol.
2020. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

37 ez csak részben igaz. Én pl munkahelyen nagyon gyors osszeszedett vagyok és sokkal több munkát elvégzek egységnyi idő alatt mint egy rakás kollégám. Gyerek mellett otthon viszont sokkal inkább hajlamos vagyok megcsúszni és sokszor érzem hogy elsüllyedek a tenni valók és a gyerek között. Ennek pedig nem a lustaságom az oka, hanem hogy olyan habitusú a gyerek hogy kész kihívás mellette maximálisan ellátni mindent. De azt viszont elismerem, hogy nem vagyok az a típusú anya aki esti altatás után még éjfélig képes a házimunkával foglalkozni. Max este 10ig, ami belefér azt csinálom meg. Reggel 5kor kelek és a 2 éves a mai napig ebred egyszer egyszer, szóval ezt az áldozatot hogy éjfélig tevékeny legyek, ezt valóban nem vagyok hajlandó meghozni.


De ismerem ennek az ellenkezőjét is egy kolléganőm személyében, szörnyű vele dolgozni, allandoan elúszik, sose tudja hol tart.. otthon viszont patentül megold mindent.


Érdekesek ezek a dolgok. De nem hiszem hogy egyik vagy másik lenne jobb szülő. Mindenki a legjobbat nyújtja amit tud.

2020. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!