Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a feladata általában egy...

Mi a feladata általában egy bébiszitternek? Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Felmondtak mielőtt kiderült, hogy terhes vagyok. Így nem lesz hova vissza menni. 1 éves a kislányom, anyu vállalja hogy vigyáz rá. Viszont nincs normális munkahely a környéken. Így gondoltam hogy ideiglenesen vállalnék bébiszitterkedést. Mivel van gyerekem TALÁN kicsit könnyebb lenne. De mik a feladatai általában, és mennyi pénzt szoktak kérni érte?
2019. aug. 27. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekekre vigyáz.... Miután nincs végzettséged hozzá, kb 500/óra, amit kérhetsz. Megelni nem fogsz tudni belőle. Ha nincs normális munkahely a környéken, bebiszitterre sincs szükség. Inkább keress egy rendes munkahelyet, akár másik varosban
2019. aug. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nem kis faluban élsz, nem nagyon lesz esélyed, mivel sorban állnak a bébiszitterek akiknek van végzettségük és referenciáik.


Feladatai: a gyeremek korától függően pelenkázás, etetés, játék, fejlesztés, elpakolni a gyerek után a romokat, elmosni a tányért-poharat amit a gyerek használt.. Kb mintha arra az időre te lennél az anyja, mindent csinálni kell amit szülőként tennél.

2019. aug. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy anyukád vigyázna a kislányodra, míg te egy idegen gyerekre? Apuka hol van a történetben? Most milyen támogatást kapsz? A helyedben inkább takarítást vállalnék. Takarításért Budapesten elkérhetsz 1500-2000 Ft/órát. Vidéki városban 1000 Ft körül. Egyébként a babysitterkedésnek is hasonlóak az árai, de nagyobb a felelősség (más gyerekével bármi történik ugye), és miután más gyerekére vigyáztál, lehet, hogy nem lesz annyi türelmed a sajátodra.
2019. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!