Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként soha nem kaptam...

Anyaként soha nem kaptam elismerő szavakat. Járna?

Figyelt kérdés
Honnan töltődtök ti, ha tudjátok hogy jól csináljátok? Támogató típus vagyok, de vissza nem kapok belőle semmit. Nem elvárás, csak jól esne, töltene a nehezebb napokon.
2019. aug. 31. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell mondani. Ahogy a férjem néz minket a gyerekekkel, ahogy a gyerekek hozzámbújnak vagy elmosolyodnak, ha meglátnak... az az igazi elismerés. ❤️
2019. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kapsz vissza a gyerekedtől semmit?
2019. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Jó anya vagy! ♥️
2019. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Mit kell elismerni azon, hogy anya lettél? Erre mindenki képes. Ha mondjuk atomfizikus lennél, bejutnál a NASA-hoz, na akkor járna az elismerés. Arra nem képes mindenki.
2019. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem a gyerekektől várom. A férjemtől. Ő nem az a típus. És jó lenne erőt meríteni valahonnan. Nem lovagrendre van szükségem csak pár jó szóra.
2019. aug. 31. 09:34
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell elismerés. Látod a gyereken, ahogy rad néz, vagy az apjukon, ha lát a gyerekekkel játszani. Nem kellenek ide szavak, vagy ajnározás. De a gyerekednek igen. Dícsérd, ha valamit jol csinál.
2019. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha neked nem elég az, hogy a gyerekeiden látod az elégedettséget, rajongást, szeretetet, nem vagyok benne biztos, hogy a helyeden vagy.
2019. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Sajnálom, hogy nekem kell megosztanom a csúf igazságot, de a férfiak nem tudják átélni az anyaságot, így nincs mit dícsérniük.
2019. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Te szoktad dicsérni a férjedet, hogy jó apa? Egyébként meg kérdezz rá: "Drágám, szerinted jó anya vagyok?" Ha érzelmileg vaksibb, plusz zárkózottabb férfihoz mentél feleségül, sajnos nem fog menni, hogy saját magától eszébe jusson az erőfeszítéseid is észre venni vagy udvarolni, így ha nem is olyan romantikus, de célravezetőbb kérni vagy néha kakukkolni, hogy hiányzik.

Hogy jól csinálod-e, azt viszont tényleg a gyerekeiden láthatod biztosan.

2019. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Mikor kimész wc-re és visszajössz, rohan feléd, hogy anya 🤩megölel az az igazi elismerés.
2019. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!