Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként soha nem kaptam...

Anyaként soha nem kaptam elismerő szavakat. Járna?

Figyelt kérdés
Honnan töltődtök ti, ha tudjátok hogy jól csináljátok? Támogató típus vagyok, de vissza nem kapok belőle semmit. Nem elvárás, csak jól esne, töltene a nehezebb napokon.
2019. aug. 31. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet velem van a baj, de nekem sok erőt ad amikor a férjem dicsér, hogy milyen jó anya és feleség vagyok. Persze ez oda-vissza működik, ő is szuper!
2019. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

8-assak maximálisan egyet kell, hogy értsek.

Honnan töltődöm? Kikapcsolódok, amíg alszik a gyerek ;) Kicsit foglalkozz mással is, ne csak az anyasággal. Ha Te a nap végén úgy fekszel le, hogy kihoztad magadból a legjobbat, amit tudtál aznap, akkor jól csináltad.

2019. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!