Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt már itt valaki úgy hogy...

Járt már itt valaki úgy hogy csak a kisbaba miatt kezdett el vezetni autót újra? És még nem ment neki valami jól, már vitte a kisbabát autóval?

Figyelt kérdés
Jó pár évig nem vezettem, mikor terhes lettem akkor újra próbálgattam, néha-néha megyek, szerintem még nem megy túl jól, de ma nekem kell bevinnem kislányom a szomszédos városba. Kíváncsi vagyok mások is jártak-e így és nekik hogy ment az első vezetés-babával...
2019. szept. 19. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem hiszem, hogy vezetnék a helyedben, de te érzed. Én vettem néhány gyakorló órát, aztán megnyugtatott az oktató, hogy biztonságosan vezetek. Utána rögtön vettem egy autómata váltós kocsit, mert gyűlölöm a váltást és azóta imádok vezetni.
2019. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!