Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki szenvedett/szenved...

Valaki szenvedett/szenved rossz szájíztől g terhesség alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és kb 2-3 hete állandóan rossz szájízem van, tök mindegy mit eszek, iszok, egy nap hány alkalommal mosok fogat, öblögetek.A szám ízétől lesz hányingerem.Tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája de nagyon kikészít, nem rágózhatok 0-24-ben.Valakinek valami ötlet, tanács?

2019. szept. 20. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem nagyon jelentkezett a rossz szájíz, pedig hallottam róla, hogy a fémes íz jelentkezhet terhesség alatt. Engem a megváltozott testszagom zavar, nekem ezt dobta a gép :D

Nem tudsz mit csinálni vele, szülés után elmúlik :)

2019. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szenvedtem tőle. Hiába ápoltam a fogainat,a leheletem is kellemetlen volt. Én rágóztam sokat,ez amúgyis segített mindig az émelygésemen.

Kb a 20-23. hétre elmúlt. :) Kitartàs!

2019. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon savasodom, a torkomnál bugyog a gyomorsav, acetonos a lehelletem az állandó savtól, tegyek bármit ellene. Ráadásul én sokszot hányok, ez sem segít a szájszagon😩
2019. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!