Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség után lett rossz...

Terhesség után lett rossz fogatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Lett bizony.Ne is mondd,bár én szoptatok is.

Rengeteg rossz fogam lett.Már 2-t ki is húztak,és tömni is kell párat.El is vagyok keseredve. :(

2014. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lett, most vagyok a második terhességem vége felé és most sincs még. Ja és 1 évig szoptattam is. Szedj kalciumot, az sokat tud segíteni!
2014. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, pedig 4 év alatt született 3 gyerkőcöm, és szoptattam is.
2014. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3. után egy teljesen tönkrement, és még kettőnek lett kisebb-nagyobb baja. Ez azért adottság is sztem, mert a tágabb családban még mindig nekem kellett a legkevesebbet fogorvoshoz menni. A fiatalabb tesóim, unomatesóim többet bajlódtak terhesség nélkül is.
2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zabmester ***** válasza:
Nekem előtte is kissé problémás fogaim voltak, évente egyszer-kétszer biztos fúrni-tömni kellett. Mondjuk ez a terhesség után sem változott, nem lett se jobb, se rosszabb a helyzet.
2014. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lett az elsőnél. Most vagyok a kicsivel 19 hetes. Remélem most se lesz. 2 hete voltam fogorvosnál egyenlőre nincs egy sem. :)
2014. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem előtte is rosszak voltak a fogaim, és ezek a rossz fogak amik be voltak tömve ezekkel újultak ki a problémák (letört, begyulladt, íny gyulladás). Nekem a dokim C vitamint javasolt a fogamra miután el kezdtem szedni az ascorbin savat jobb lett egyébként tényleg.
2014. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy lyukas fog, de előtte egy évvel voltam utoljára fogorvosnál, tehát nem merem állítani, hogy a terhességgel bármilyen ok-okozati összefüggésben volt.
2014. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lett! Minden nap szedtem terhesseg alatt és utan is kalcium tablettát, gyermekem 21 honapos és még szopik, a fogaimmal szerencsére nincs gond. Szerintem a kalcium biztos segített ebben.
2014. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Tovita D3-at szedtem a terhesség és a szoptatás alatt,nem lett baja a fogaimnak.
2014. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!