Mi ez a betegség?

Figyelt kérdés
15+3 hetes kismama vagyok. Délután óta fáj a hátam és a mellkasom közötti rész, belül. Olyan éles fájdalom minden légvételnél. Elmentem ügyeletre, ott az orvos meg hallgatott és kopogtatta a hátam a papíromra pneumothorax gyanú van írva, holnap mehetek röntgenre.. Hiába kérdeztem mi ez nem válaszolt, azt mondta ha be bizonyosodik majd az orvosok elmagyarázzák. Kiemelte hogy ne is olvassak utána, felesleges. Nagyon rá paráztam már nem is merek olvasni róla. Tudtok nekem ezzel kapcsolatban segíteni mi ez vagy mivel jár??
2019. szept. 20. 19:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bent vagyok, kis kiterjedésű ptx, elvileg csak "ki kell feküdni", de addig tuti itt leszek.. Oxigént kapok csak
2019. szept. 21. 14:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást és ne idegeskedj! Minden rendben lesz!
2019. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Au, szegény... Annyi a hátránya, hogy kiújulhat. De legalább kicsi. Nem lesz semmi gáz most már, nyugi!
2019. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat :) Igyekszem minél előbb gyógyulni, remélem nem újul ki,legalábbis egyhamar.. Úgy hallottam valami féle csövezéssel kezelik azt, nagyon szeretném

szeretném elkerülni inkább

2019. szept. 22. 11:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt jobb is elkerülni.. De neked nem kell szerencsére.
2019. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!