Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, miért kell ennyire...

Anyukák, miért kell ennyire lenézni a pepcos ruhát?

Figyelt kérdés

Már nem az első ilyen anyukával futok össze. Degradáló megjegyzéseket tesz a pepcos ruhára.

Ma különösen rosszul esett, amikor is egyik anyuka a fejem felett kiabálta a másiknak, hogy ,,igénytelen szar a pepco, meg hogy ő ott soha nem venné ruhát.,,

Miért kell ezt?

Nem mindegy ki miben van??

Vannak márkás ruhái is a gyerekemnek, de játszótérre teljesen jó a pepcos. Nekünk az olcsó bodyk kivételével eddig minőségi problémák sem voltak a ruhákkal. Van amelyiket már a 3. gyerek nyúzza. És volt olyan H&M ruhánk, ami egy szezont sem bírt ki.

Ezért értelmetlen dolognak tartom drágát venni, főleg oviba. Veszek inkább játékot helyette a gyereknek.


Megjegyzem vehetnék márkás ruhát, de nem érdekel, értelmetlen dolognak tartom.


2019. szept. 27. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is sok cucc a pepcobol van. Játszóra, vagy csak egyet kerülni, tök rendben van. Én sem értem ezt a felhajtást. Pár hónap múlva kinövi amíg kicsi.
2019. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a pepcos ruhákat. Megmondom őszintém az aruk miatt főleg. Nem azért mert csóro vagyok, hanem azért, mert arra, hogy 2 honap alatt kinövi, nem éri meg több ezerért márkás ruhat venni. Szerintem....
2019. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
A lányunknak van néhány ruhája onnan, de én sem szeretek ott vásárolni. Nagyon ritkán veszek egy-egy darabot, ha konkrétan szükséges valami és máshol végképp nem találok. Kritikán aluli a ruhák nagy részének a minősége. Nem egyszer már a fogason szakadtan lógnak, deformáltak, stb. Nekem nincs időm arra, hogy keresgéljek közöttük, hátha találok elfogadhatót.
2019. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Óvodába és játszótérre is szuper a pepcos ruha, majdmég Gucci-t fogok a gyerekre adni játszani...na ne már.Van a gyereknek h&m, c&a, f&f ruhája, sőt még lidl-s is, de a pepco-sakat is nagyon szeretjük.Nem kell az olyan szülökkel foglalkozni, el kell engedni a füled mellett.A gyerekemet gyakran megdicsérik, milyen szépen van öltözteve, szóval magasról teszek az orrukat fennhordó szülőkre.
2019. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell másokkal foglalkozni!!


Én is mindig a pepco-kik-tesco vonalon kezdek keresgélni, utána megyek csak plázába - ahol egyébként van, hogy a drágább ruha előbb tönkremegy mint egy olcsóbb.

Nekem személy szerint teszteni is szoktak a pepcos ruhák (bár amióta Mickey Mickeyt okád nem igazán találok számunkra megfelelőt) és legalább nem sajnálom, hogy a drága gyerekeim akár első használatkor otthonivá teszik..

2019. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Én most vagyok csak terhes, de nekem tetszenek. Persze ok legyen a gyereknek egy-egy márkás, ha olyan helyre kell menni, ahol számít pl hogy ne legyen picit se megcsavarodva a varrás, vagy ne legyen olyan harsany mintas, vagy ilyesmi. De arra hogy évente lecserélem 3x a ruhatárat biztos nem fogom tobbezer/póló áron megvenni.
2019. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Szeretem az olcsó, szep gyerekruhákat de a pepco nekünk 2 alkalom vagy 2 mosás és úgy nez ki mintha a kutya szájából huztam volna elő. Nekem ezert nem éri meg igaz már nagyobb a lányom kisebb ruciknál lehet más.
2019. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
4 hónapos a kisfiam, van ruhája tescobol, lidlbol, h&mbol, c&abol és a pepcobol is lehet hogy csak mi fogtunk ki jó darabokat de egy két kivétellel semmi panaszom nincs rá. Aki ilyen sznob azzal meg ne foglalkozz szerintem. Oltoztesd úgy a gyerkőcöt ahogy neked megfelel. :)
2019. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Itt is ugyanez megy. Egyik mondatában leszólja, hogy a pepcos ruha silány, aztán panaszkodik, hogy a drága Zara meg H&M ruha egy mosás után szétesik, végül megdicseri a gyerekem, hogy milyen csinos (pepcos ruhákban).

Sokan csak hallották valakitől, hogy olcsó, ezért biztos rossz, és ész nélkül szajkózzák.

Nekem is van pepcos pólóm, én nem nőttem ki pár hét alatt, és elégedett vagyok vele. Persze, nem olyan, mint a 12 ezres budmil póló, de nem is ez a cél.

2019. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

És miért nem lehet elhinni, hogy másnak negatív tapasztalata van a pepcoval?? Tudod vettem ott magamnak bugyikat, melltartót, mosás után első felvételnél szana szét szakadt rajtam! És nemcsak a varrásnál, hanem az anyagában! Farmerom onnan 3 méretet nyúlt!

Lehet engem sznobnak tartani, mert nem vásárolok a pepcoban már, de nekem nincs arra pénzem, hogy azon kísérletezzek, hogy 10ből megtaláljam azt a kettőt, ami jó minőségű! A gyereknél sem. Oké, hogy hamar kinövi, de ha az első hordásnál annyi neki, az nekem pénzkidobás!

2019. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!