Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, miért kell ennyire...

Anyukák, miért kell ennyire lenézni a pepcos ruhát?

Figyelt kérdés

Már nem az első ilyen anyukával futok össze. Degradáló megjegyzéseket tesz a pepcos ruhára.

Ma különösen rosszul esett, amikor is egyik anyuka a fejem felett kiabálta a másiknak, hogy ,,igénytelen szar a pepco, meg hogy ő ott soha nem venné ruhát.,,

Miért kell ezt?

Nem mindegy ki miben van??

Vannak márkás ruhái is a gyerekemnek, de játszótérre teljesen jó a pepcos. Nekünk az olcsó bodyk kivételével eddig minőségi problémák sem voltak a ruhákkal. Van amelyiket már a 3. gyerek nyúzza. És volt olyan H&M ruhánk, ami egy szezont sem bírt ki.

Ezért értelmetlen dolognak tartom drágát venni, főleg oviba. Veszek inkább játékot helyette a gyereknek.


Megjegyzem vehetnék márkás ruhát, de nem érdekel, értelmetlen dolognak tartom.


2019. szept. 27. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanaz nalunk is mint az utolsónál. És nyugodtan le lehet pontozni engem is, az legalább ugyanolyan gáz mint aki leszólja a pepcoban vásároló anyukákat.
2019. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... Akárhányszor vásároltam a pepcoba, mosás utan sem volt semmi baja a ruhának. A színe is megmaradt, nem ment össze, nem foszlott szét. Nem lehet, hogy magas, 1000feletti a fordulatszám? Most ez a menő, a 800/60fokon semmi bajuk a ruháknak.

És kismillió pepcós ruhái vannak a gyerekeknek. A nacik csak onnan vannak, a télikabátot 2 telet hordta a nagy, baja nem volt. Furcsa ezt olvasni, mert eddig soha nem csalódtam.

2019. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ruhadarabok, jellemzően "fogyóeszközök", amiket veszek a Pepcoban: zokni, textil pelus, alsónadrág, legkisebb méretű rugi, mert ezekért nem nagy kár, bármi elsz velük. A nagyobb giamnak vettem egyszer pulcsit ott, és egyszer adtam rá, gyakorlatilag azonnal kiesett belőle a patent. Meg volt még 1-2 ilyen dolog, szóval nagy általánosságban én sem tartom jó minőségűnek őket.


De amúgy a H&Mes pólók relatív drágák (pepcoshoz képest), és annak is rendszeresen szétnyúlik a nyaka két mosás után.

2019. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én 1200as fordulatszámon centrizek, nem tudom ezen múlik e de akkor megprobalom 800on... pepcos nadrag ülepe 2 mosás után színét vesztette és kifehéredett... fekete nadrág a gyerek combjait fogta be feketére.
2019. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én csak 800on centrizek, mégis tönkremegy. Pedig nem sósavban mosok... és mégis beleszakad az ujjam az anyagába.
2019. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyon lutri a pepco... Van, ami évek óta szuperül bírja, van ami meg a második mosásnál szétmegy.

A lidl ruhák viszont stabilan jó minőségűek.

2019. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is 1200-on centriz a mosógép, és nincs baja a ruháknak. Fehérneműt, zoknit nem vettem még onnan, bodykat, pólót, melegítőt, mellényt, sapit igen. Szoktunk játékot, háztartási eszközt, dekorációt is venni.

Nálunk beváltak.

Ami viszont pár hét alatt szétfeslett, az a lidl-s rövidnadrág, ami az enyém volt. A h&m gyerekruhákból is fogtunk ki olyat, ami kuka, pulcsiból meg az ujja még hosszú, de a dereka már rövid, teljesen el van szabva.


Szerintem ez is olyan, mint minden más: ki lehet fogni nagyon jót, olcsón, de olyat is, ami selejtes, és utóbbit jobban megjegyzi az ember.

2019. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Téli kabátja lányomnak pepcobol volt 2 évig bírta 2 kapucnis kedvenc kardigán még mindig bírja 2 éve megvan szét sem mentek mosásban ,söt 1000fordulaton centrifugálva 40 fokon mosva sem mentek szét.

Sőt az én 2 melegítő nadrágom ,farmerem,és poloim sem mentek szét.

Viszont bugyijaik amit magamnak vettem kicsik lettek pedig méret szerint jó lett volna .azt nem ott veszek .

2019. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Imádok a Pepcoban vásarolna aki szerint meg cink és van pofáj kommentálni anyakémt visszaazólok ha kell orrba is ütöm.Az ilyen paraszt mocskok miatt lesz/lett az a generáció ami most érik/már van(legújabb iphone de kaja nincs otthon,menő meg minden de otthon a dzsuva eszi meg stb)
2019. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pepconak aranyos kislányoknak való ruhái 134 méterig vannak onnantól nincs értelmes ruhái nekem tetsző így inkább mi is hanyagolják már viszont még maradt C&a ,H&M,Lidl,aldi.kisebb méretekben aranyos ruhái vannak.viszont sapkát lánynak ott vetem olcsón.illetve sálat is nagyon jó van
2019. szept. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!