Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen okból / miért takarják...

Milyen okból / miért takarják ki egy smile-val minden egyes fényképen egy 2 hete született baba arcát a közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy Ti ha például ilyet tennétek miért?!


Egy 2 hete született babáról van szó, a szülők leginkább apuka rengeteg fotót tölt fel a közösségi oldalra a babáról azonban MINDEN FÉNYKÉPEN ki / el van takarva a baba arca egy utólag a fotóra szerkesztett "Smile"- val! Ez miért van? Őszinte válaszokat , ötleteket előre is köszönöm!


2019. szept. 28. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Miért zavar ennyire más dolga? Miért nem tőlem kérdezed?
2019. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akarják személyiségi okokból ország-világ arcába tolni a gyereket. Mondjuk én inkább fel sem tennék képet ilyen szituban, de az ő dolguk. :)
2019. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy nyúlszájú, vagy ilyesmi, amit később fognak megműteni.
2019. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Nevetséges mánia mostanában. Jujj, nehogy "illetéktelenek" meglássák :D
2019. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert van egy törvény amit nemrég vezettek be. Védenni kell a gyerekek személyi jogait.
2019. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ha már egyszer arra az elhatározásra jut valaki hogy a közösségi oldalon rengeteg fotót feltölt, akkor nem hinném hogy a baba "személyiségi jogai" miatt van kitakarva az arca...


Én el nem tudtam volna képzelni hogy a saját gyerekem arcát kitakarjam egy smile- val a fotókon. Büszke vagyok a gyerekemre, és okát sem látnám az arcát kitakarni egy vigyorgó smile-val. Ennek így nincs értelme.

2019. szept. 28. 21:00
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés valójában az, hogy a sok marha miért oszt meg magáról ész nélkül annyi képet.
2019. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Létezik vagy létezhet hogy a szülő szerint "csúnya" a baba?

Most jut eszembe a fiatal unokatestvérem szokott ilyet csinálni hogy a fotókon az arcát utólag egy smile-val kitakarja Őt kérdeztem is a múltkor miért csinálod? Azt mondta: "Hát nagyon gáz az arcom smink nélkül". Nos szerintem ő smink nélkül is szép, de teljesen lényegtelen. Példáként ezt csak azért írtam le talán ott ez az oka?

2019. szept. 28. 21:05
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Egy gyerek egy szülőnek mindig szép.

Sok szülőnek lesznek gondjai, amikor a gyerekük elkezdi firtatni, milyen képeket osztogattak a facén róluk az ő beleegyezésük nélkül.

2019. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
De ha nem akarja, hogy mindenki lássa, akkor minek teszi ki? Vagy rakjon ki egyet, ami jól sikerült, és kész; vagy küldje el azoknak, akiknek jó szívvel megmutatja; vagy csak egyszerűen tartsa meg a családi fotóalbumba a képet és kész. Ez olyan, "megyek a többi birka után, de tudom, hogy nem kéne" - rak is ki képet, mert mindenki más is, de tudja, hogy rengeteg képet felrakni a gyerekről nem kellene.
2019. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!