Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekek megérzik, ha...

A gyerekek megérzik, ha valaki várandós?

Figyelt kérdés
5 éves a lányom és eddig hallani se akart kistesórol, na meg főleg arrol, ha fiú lenne. Tegnap meg mondta, hogy Zolika lesz a neve a tesójának. 6.-ára nem várom 😁😁😁

2019. okt. 2. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2019. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

egy 5 ėvest már ki lehet kérdezni, hogy miért mondja ezeket.


Erről megoszlanak a vélemények. van példa mindegyikre. Nálunk nem történt ilyesmi.

2019. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de azt mondja nem akar erröl beszélni :/
2019. okt. 2. 11:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Összekatyvaszt mindent, amit lát, hall tőletek, az oviban, a tévében, stb.
2019. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Hogy ténylegesen megérzés vagy véletlen csupán,nem tudom,de az öcséméknél megtörtént.

A lányuk 3 éves volt,mikor közölte,hogy "a kistesóm ott van anya pocijában". A sógórnőm rá pár napra tesztelt pozitívat.

Nem beszélgettek arról a gyerek előtt,hogy szeretnének kistesót.

Szóval,hogy megérezte-e vagy ráhibázott,esetleg a saját gyermeki vágyát fejezte ki ezzel,hogy szeretne kistesót,nem tudni...de bejött.

2019. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy érzik meg. Max a szoptatott gyerek erezheti a tej ízének változásából.

Minden gyerek mond ilyeneket, hoyg baba van a pociban, csak épp senki se foglalkozik vele, ha nincs, ellenben azonnal jövőbe látó csodálna lesz belőle, ha anyuka épp várandós.

2019. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzik meg. Szerintem arról van szó, hogy megbekelt vele,látja az oviban a többieknek van teso és így fejezi ki, hogy szeretne.
2019. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Egy csomó mindent tudnak a gyerekek, amiről azt hisszük, hogy nem tudják. Pl ez, hogy "előtte nem beszélünk a kistesóról", de akkor igen, amikor pl azt hisszük, hogy nem hallja... vagy jelentőségteljes pillantásokat váltunk... ilyenek. És összerakja. Én is úgy összeraktam 5 évesen, hogy testvérem lesz, mint a pinty, pont ötéves voltam, és kb azonnal tudtam, ahogy eldöntötték, hogy próbálkoznak. Ennyi erővel én is "megéreztem", már amikor még terhes se volt. Nem lehet ám annyi mindent eltitkolni a gyerekek elől, mint amit hinni szeretnénk.
2019. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a buszon magyarázott egyszer egy kisfiú, hogy baba, baba, rá pár napra pozitívat teszteltem. A lányom viszont nem érezte meg.
2019. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát az én lányaim bőven szopiztak még, amikor várandós lettem a 2.-3.-4. gyerekkel (pici korkülönbségekkel születtek), nem zavartatták magukat. 😊
2019. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!