Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekek megérzik, ha...

A gyerekek megérzik, ha valaki várandós?

Figyelt kérdés
5 éves a lányom és eddig hallani se akart kistesórol, na meg főleg arrol, ha fiú lenne. Tegnap meg mondta, hogy Zolika lesz a neve a tesójának. 6.-ára nem várom 😁😁😁

2019. okt. 2. 10:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
15 hónapos volt, a wc-ben a szekrény alsó fiókjában tartottam a terhességi tesztet. Azon a héten, mikor nem vártam, minden nap kiszedte a fiókból és hozta nekem oda és adta a kezembe. Végül pozitívat teszteltem. Van még ott teszt, de se előtte, se azóta nem nyúlt hozzá. Lehet véletlen is, ki tudja :)
2019. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Vagy igen,vagy nem. Nekem is volt ilyen tapasztalatom,csak egy sérült 11 éves kislánnyal. Köztük dolgozok. Oda jött hozzám,hogy xy néni(én) babát tetszik várni. Mivel,az volt az első próbálkozós hónapunk megkérdeztem a kislányt,hogy na és fiú vagy lány lesz? Rögtön rávágta, hogy lány. 1 hét múlva pozitív lett a teszt és mint kiderült egy későbbi ultrahangon tényleg lány. 7 hónapos most. Ugyanez a kislány,mondta barátnőmnek és egyben kolléganőmnek ugyanezeket. Jött felém a csaj és újságolta, hogy a kislány mit mondott neki. Tudtam, hogy már volt lombikja és sehogy sem sikerült neki teherbe esnie és hosszú évek óta próbálkoznak. Sokat beszélgettünk erről. Poénból megjegyeztem, hogy nekem anno bejött,amit mondott. Aztán kiderült még abban a hónapban, hogy neki is sikerült természetesen. Pár napja született és ő is kislány lett. :)
2019. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva kiderül ☺ bízom benne, hogy jó megérzése van és azért mondja 😁 bár nem élem bele magam, mert ez a 9. Hónap és sok volt már a csalódás... Nem tudja egyébként, hogy akarunk pont ezert nem mondtuk neki, majd megtudja, ha eljön az ideje ☺ lett volna már 1 tesója, de sajnos Angyalka lett 😔😭
2019. okt. 2. 13:22
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

Előfordul, de erre nem alapoznék.


Lehet csak intuíció

2019. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

5-ös vagyok.


Sajnálom az Angyalkádat,és szorítok,hogy ezúttal (ha most sikerült) veletek maradjon.

Majd írd meg,hogy mi lett a teszt eredménye.

2019. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is sokszor jött és simogatta a hasamat meg puszilgatta hogy óó kicsi baba!! Pedig a kanyarba nem voltam terhes
2019. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
A fiam még cicis volt. Már tudtam, hogx lakiknodabent valaki amikor hirtelen hatalmas mennyiséget kezdett enni. Ő a tej mennyisége/milyensége miatt érezte meg. De mai napig, max megsimizi a pocakomat, nem hiszem, hogy felfogja még, hogy onnan tényleg egy baba fog kibújni.
2019. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Az unokahúgom a hétvégén feszt rajtam lógot és a fiam tesójáról kérdezgetett engem és az anyját is.

Hétfőn pozitívat teszteltem. Hónapok óta nem téma a teherbeesésem egy kémiai terhesség után kerültünk ezeket a beszélgetéseket. Erre egyik pillanatról a másikra elkezdte a kiscsaj.

2019. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😔 Mindenféleképp megírom majd hogy sikerrel jártunk-e. Remélem 1 drága lélek most kiválasztott minket 😍
2019. okt. 2. 20:17
 20/21 A kérdező kommentje:
18) gratulalok 😍 problemamentes babavarast kivanok 😍😍
2019. okt. 2. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!