Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek otthon dolgozik a...

Akinek otthon dolgozik a férjemmel, hogyan néz ki a napotok?

Figyelt kérdés
Van konkrét munkaideje a férjeteknek, amikor nem zavarjátok, mintha otthon sem lenne? Vagy igenis "kihasználjátok", hogy nem vagytok egyedülálló?
2018. okt. 20. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Most arra célozgatsz itt, hogy lefekszünk-e a ferjeddel miközben ő otthon dolgozik?

Nem, nem is ismerjük a férjed.

2018. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem dolgozok otthon nálad a férjeddel!
2018. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Férjes asszony létedre nem tudsz összerakni egy mondatot? Fuss neki még egyszer!
2018. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

3.

Miért a férjhezmenetellel plusz észt kap a nő?

2018. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Na kaptál a véletlen elírásodért 4 totálisan haszontalan, felesleges, undok választ. Hogy lehet ennyire unatkozni, hogy csak azért beírjatok, hogy leoltsátok?


Barátnőm férje otthonról dolgozik, a sufniban van a műhelye, alkatrészeket gyárt. Reggel együtt esznek, 9 körül lemegy, ebédre felmegy, majd kb. este 6-ig dolgozik. De ha sok a megrendelés van hogy 12 orában ott van és csak mosdóba szalad fel. Barátnőm azt mondja jó hogy ha nincs sok munka akkor lemegy hozzá és beszélgetnek, mialatt a gyerekek alszanak. De ha sok a munka, le se megy hozzá mert nem akarja zavarni. Változó.

2018. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

valószínűleg elírta, vagy kijavította a telefonja, miért kell így gonoszkodni a kérdezővel?

Az én férjem otthon dolgozik. Nehezen tudott koncentrálni a munkára eleinte, mert sokszor nyaggattam én vagy a gyerek, vagy csak egyszerűen eltereltük valamivel a figyelmét. Aztán lett dolgozószobája, és amikor oda bevonult, csak enni hívtam ki :D Azután bölcsis lett a gyerek és végre kialakult egy viszonylag stabil munkaideje, amíg a gyerek bölcsiben van, én pedig a munkahelyemen, addig ő nyugodtan és produktívan dolgozhat

2018. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nagyon változó. Van amikor nincs munkája, akkor velünk van egész nap. Van amikor szinte 24 órát dolgozik, akkor magára csukja az ajtót és nem zavarjuk. De a lényeg, hogy ha munka van, akkor olyan, mintha itthon sem lenne, a munka az első.
2018. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Igyekszem nem zavarni, szerencsére másik szinten dolgozik, így zajjal nem zavarjuk, de sokszor adódnak dolgok, amikben segítenie kell.
2018. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Az exem mikor otthonrol dolgozott legtobbszor konferencia hivasai voltak, ugyhogybement a haloszobaba es orakon at telefonalt. Ha nem, akkor meg ra volt tapadva a kepernyore , se lat se hall uzemmodban. Egyikunknek sem volt kenyelmes , egy 1-2 eves gyerek meg nem erti meg, hogy hallja az apja hangjat, de miert nem mehet be a szobaba 3-4 oran at is akar , mert fontos hivasa van. A gyerek uvolt az ajto elott, kint omlik az eso , mit csinaljak vele?
2018. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, átírta a telefon és nem vettem észre. Ettől nem kell rögtön lehülyézni az embert. Azért van, aki megértette és sikerült normális hangon válaszolnia.


Igen, ez nehéz, hogy a gyerek tudja, hogy az apja otthon van, de tegyünk úgy, mintha nem lenne otthon.

Barátnőméknél is ez van, de ott azért ő is rátesz egy lapáttal és direkt állandóan odanyomja a gyereket az apjának.

2018. okt. 20. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!