Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves gyereketekkel mennyit...

3 éves gyereketekkel mennyit foglalkozik a férjetek?

Figyelt kérdés
Az enyém sajnos egyre kevesebbet, egyre többet veszekedünk ez miatt. Igaz hétköznap dolgozik 6tól 18ig, de hétvégén se szokott már szinte egyáltalán, házimunkàban sem segit. Pedig régebben vitte a gyereket játszótérre ide oda meg mosogatott, főzött is többször. Azt mondja fáradt de én úgy látom inkább már megunt minket.

2019. okt. 15. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Sokat
2019. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szomorú!


Nálunk talán most többet foglalkozik vele mint mikor kicsi volt. Ahogy nől jobban eltud játszani vele.

A házimunkát gyerek előtt is és most is "közösen" csináljuk. Aki épp ráér,vagy van indíttatása az mosogat stb.


Sajnálom h úgy érzed h megunt titeket.

Köztetek minden rendben van? Romantika? Szex?

2019. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem veszekedni kéne a férjeddel, hanem engedni kicsit lazítani. Minden nap 12 órázni baromi fárasztó ám. Semmi élete nincs szerencsétlennek, csak a munka és az otthoni teendők, ehhez még egy házisárkány. Kicsit hadd pihenjen, hagyd békén, utána meglátod mintha kicserélték volna. Ha nem változtatsz, nevelheted egyedül a gyereked.
2019. okt. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Amíg csak délelôttös mûszakban dolgozott, sokat volt a gyerekekkel. Bô 1 hónapja átállt 3 mûszakra. Azóta érezhetôen kevesebbet van a gyerekekkel. Inkább csak akkor, amikor én dolgozom. (én esténként meg hétvégén dolgozom) Egyszerûen fáradt. Nem neheztelek rá. Kell a pénz, mert fel akarjuk újítani a házat, és így mûszakban jobban keres. Én meg igyekszem biztosítani a "hátországot". Mindenképp beszéljetek a férjeddel, simán belefáradhatott a szerepébe! Lehet, hogy el kéne mennie 1 hét szabira tök egyedül. Inkább nélkülözzétek 1 hétre, mint aztán egy életre.
2019. okt. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Bocccssss h a férjem jó ember!

Tényleg azért vok lepontozva mert a férjem törődik velem, a gyerekkel, és még a cselédje sem vok?!

Nagyon szomorú h valakiknek ennyire fáj h másnak nem sar az élete

2019. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

6-tól 18-ig dolgozik, érthető. Én belepusztulnék hosszú távon. Nem lehetne ezt csökkenteni?

Ha meg nem, meg kell értened, hogy 12 órázni hihetetlen kemény, utána meg ha minden a pelenkázásról és egyebekről szól, nyilván nem fogja bírni. A hétvégét is megértem, én voltam már olyan fáradt a hétköznapi munka után, hogy megmozdulni se volt kedvem. Érthető a dolog.

De vannak megoldások: rövidebb munkaidőt vállal, ha kevés a pénz, munkát vált, ha nagyon kevés, akkor mindketten dolgozni kezdtek és egyikőtök sem 12 órázik. Ezek a megoldások, különben hamar ki fog égni és nyilván nem lesz kedve semmihez.

2019. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!