Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szuleszeteken dolgozik pszichi...

Szuleszeteken dolgozik pszichiater vagy pszichologus, aki azokkal a frissen szult nokkel foglalkozik, akiknek mentalisan, valamilyen oknal fogva, szuksege lenne ra?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de mivel a szülészet 99%ban egy kórházban van, van rá esély, hogy van pszichiátriai osztály is, így éppenséggel lehetséges hogy ha úgy látják, hívnak hozzá egyet
2019. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!


Akkor sajnos, Pecs kivetel, mert itt teljesen elszeparalva van a szuleszet, bar ugy tudom a pszichiatria is teljesen kulon van a "korhazaktol"...

2019. júl. 31. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott is tudnak hívni pszichiátert, ha kell. Ahogy tudnak hívni pl urológust is, ha szükséges. Amikor bent voltam ,egy műtéthez kellett sos urológus, kerítettek egyet fél órán belül. De pszichiáter csak súlyos esetben kell, pszichológust meg nem fognak hívni. Ha nem akkora a baj, akkor azt nem szülészeten fogják megoldani, valószínűleg eszre se veszik, hogy gond van.
2019. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem


Bnőmnek sajnos az egyik pici meghalt ( ikrek)


Az útszéli döglött kutyát sem érdekelte, hogy a másikhoz meg jár a PIC-re és milyen lelki állapotban van- egyedülálló anyaként, mert amikor az apa megtudta, hogy ikrek, akkor lelépett..


😭


( sote)

2019. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én szültem (János kórház), ott van. Foglalkozott is velem, mivel koraszülött lett a fiam és eléggé megrogytam.

Na én sem magamtól tudtam ám, hogy van ilyen lehetőség. A nőgyógyászom ajánlotta fel, hogy ha szeretném a pszichológusnak.

2019. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* hogy, ha szeretném szól a pszichológusnak
2019. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem felajánlották, hogy van lehetőségem pszichológussal beszélni ha akarok, mert nem úgy sikerült a szülés. Akkor nem éreztem szükségét, 3 héttel szülés után viszont igen..
2019. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az infokat!
2019. aug. 1. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!