Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apává válás hogyan befolyás...

Az apává válás hogyan befolyásolja a férfi életét?

Figyelt kérdés

Mi változik? Vagy minden a régi marad?


Ilyenekre gondolok, mint szexigény, hobbi tevékenység igény, stb.


2019. okt. 19. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy hány éves a férfi, illetve akarta-e a gyereket. Biztos nem fog minden a régi maradni, de más a helyzet, ha vágyott az apasagra, és más, ha a hideg rázza még a gondolattól is.


33\N

2019. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Savlekotő ***** válasza:
75%

Kor.

Akarta a gyereket?

Anyuka csak babát akart tőle?

Jo e az alap kapcsolat,házasság.

Bent volt e a szülésnél,sok férfi utána csak undort érez..

Millió tényező lehet.

2019. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Picipok2128 válasza:
66%
Én bent voltam a szülésnél mégsem undorodok a feleségemtől... szerintem aki undorodik az szégyelje el magát, igen is legyen a férfi bent a szülésnél, élje át ő is a nővel azokat a fájdalmakat és menjenek eggyütt keresztül azon a nehéz napom. 28/f
2019. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha jó volt a kapcsolat, akkor a kisbaba még jobban összeköti őket.

Ha önzetlen volt eddig is és gyerekszerető, és közös akarattal lett a gyerek, akkor jó apa lesz.


Ha nem, akkor hobbijába menekül vagy a haverokhoz.

Fontos, hogy az első 1-2 hónap után fogadja el a nő, hogy ő nemcsak anya, de továbbra is nő maradt. Legyen ereje és kedve is a szexhez, ha nem is annyiszor, mint előtte. Ha totál elutasító, netán hosszú távon a gyerekkel együtt alszik, vagy a gyereket viszi a maguk ágyába, akkor gyakorlatilag szétveri a házasságukat.

Hasonlóan, ha ősanyaként viselkedik, ha a férjére sosem hagyja a gyereket, akkor a férjét elidegeníti a gyerektől.


Szóval mint minden másban, itt is kettőn áll a vásár. Jó apát akarsz a férjedből? Azt akarod, hogy továbbra is jó férjed maradjon? Rajtad is múlik!

2019. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

A gyerekvállalás többszörös szívás a férfinak:

-sokkal több munka, egy gyerek felnevelése az egyetemig mostani árakon kb. 30-40 milla

-kevesebb figyelem a pasira, a nő elbabázgat

-nulla szabadidő

-férfi saját sorsa feletti önrendelkezés elveszítése

-a gyerek miatt a közös vagyon a nő vagyona lesz ha válik, így gyerekvállalással a nő nyeregben érzi magát, a papucsosítási törekvéseknek már semmi nem szab gátat


Biztos valami jó is van benne, csak én még nem jöttem rá... de majd a lepontozásom után a többiek megmondják.

2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
#5, akkor van benne jó, ha nem fogsz ki pechedre egy ilyen "anyatípusú" nőt, akinek a "babaprojektje" már eleve fontosabb, mint a párja. Egy normális embernek (ha nő, ha férfi) akkor is a párja lesz a legfontosabb személy, ha már van 5 gyerekük...
2019. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjem akarta mindhárom gyereket, szóval nem negatívumként éli meg az apaságot. Szülésnél is ott volt velem mindig, mégsem undorodik tőlem. Sőt, még többre tart.
2019. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként írok. Férjem szólt mikor érezte elérkezettnek az időt,hogy abbahagyják a védekezést. (Természetesen ezt már megbeszéltük,hogy én bármikor jónak látom). A gyerek születése után teljesen elhanyagolt. Hiába kezdeményezzen,vagy kérdeztem,hogy mi az oka,igazából nem kaptam normális magyarázatot. Tehát most 6 éve ott tartok,hogy az az ember,akinek a mindene voltam,most hazajön a munkából,és az egész estét csak a gyerekkel tölti. Félre értés ne legyen,nem vagyok féltékeny a saját gyerekekre,csak nem értem hogy az apasággal miért szűnik meg az,hogy a társunkat is szeressük. Legalábbis én tudom szeretni őt is.

Szóval nálunk a gyerek születése óta ő az apa mindene,én meg le vagyok kakilva.

2019. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

#8, ezért fogalmaztam úgy az előbb, hogy "Egy normális embernek (ha nő, ha férfi)" - mert csakugyan az a tipikus, hogy a nő zombul bele a babába, de azért az se ismeretlen, hogy a férfi teszi ezt, vagy épp a férfi kezdeményez kapcsolatot azért, hogy az illető nő "gyereket szüljön neki."

Én az ilyent nem értem, se nőben, se férfiban.

2019. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Első időkben fenekestül felfordul minden, de idővel szépen helyreáll a régi kerékvágásba. Normál esetben ez szokott történni. Megtartja a hobbiját, vagy esetleg másikat választ, a szexigényt nem értem, miért változna. Azt a 6 hetet simán kibírja, míg a felesége teste regenerálódik, ha szereti a feleségét és közösen tervezték a babát. Nem véletlenül mondanak még 50 év után is 6 hetet az orvosok.

Mindegy, a lényeg, hogy az első pár hét nehéz, de normál szerető családban minden visszaáll a régi kerékvágásba hobbi és szex szempontjából is.

2019. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!