Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi családi fotózásra...

Karácsonyi családi fotózásra miben mennétek?

Figyelt kérdés
Divatos az utóbbi években a karácsonyi minifotózás. Ti hogy öltöznétek fel- illetve a családot hogy öltöztetnétek fel? Ha mentek ilyen fotózásra, mik az elképelések?
2019. okt. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Vennék egyenpólót meg farmert vennénk fel mindannyian.
2019. okt. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magam nem szeretem a beállított fotókat. De vagy valami viccesben szoktak (karácsonyi pulóver, télapósapka) vagy valami ízlésetek szerinti elegánsban (fiúknak ing, lányoknak ruha). Szerintem neten elég sok ötletet találsz.
2019. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem egyformában, ez az egyetlen amire figyelnék. Lehet karácsonyi szín, piros, zöld, miegyéb, de az egyenpólós, vagy ugyanaz a felső a gyerekeken, csak "babás" verzióban mint a szülőkön féle verziókat kerülném. szerintem nagyon izzadságszagú és röhejes az összeöltözés, de nyilván van akinek tetszik, hisz csinálják rengetegen. Ha már ilyesmit csináltok, akkor kicsit csinosabban, vagy karácsonyi hangulatú öltözékben, de az én véleményem biztosan nem tükrözi az átlag vélekedést, mert nem vagyok a profi fotózás híve, eltekintve talán az esküvőtől. Szoktunk távolabbi családtagoktól, innen-onnan kapni mi is ünnepekre ilyesmit, olyan is készült már, amit jó nevű fotós készített, mégis olyan nyögvenyelős, mesterkélt az összes, legyen bármilyen profi is aki készítette. Ízlések és pofonok ugye, nekem már a babafotózás is túlmegy az ingerküszöbömön, sokan mégis odavannak érte. A család biztosan örül majd neki.
2019. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogyha fizetnék ezért, akkor nem hülyéskedném el a vicces karácsonyi pulcsikkal. Karácsonyi színekre alapozva választanék valami elegánsabb, de nem feltűnősködő öltözéket - azaz nem kisestélyiben vonulnék be a fényképészhez.

Egy szép bordó ruha szerintem megfelelő választás lehet, vagy egy mélyzöld is.

Az összeöltözik mindenki dolgot kicsit gázosnak tartom, de az szerintem is szép, ha van egy kis harmónia. Pl ha neked bordó ruhád van, apán lehet hasonló árnyalatú ing fekete nadrággal, vagy fekete ing bordó nyakkendővel. Kisfiúra mehet bordó chino nadrág fehér inggel, kislányra fehér ruha. De ezer meg ezer kombinációt ki lehet hozni 3-4 színből, ami szép, de nem csicsás.

2019. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én először felvenném a legszebb, legünnepélyesebb ruháimat és abban készíttetnék magamról és a családomról "komoly" fotókat, majd ezután vicces karácsonyi pólókat vennék fel és készíttetnék néhány tréfásabb, lazább, pózolós karácsonyi képet.
2019. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az az igazság, hogy már jópár éve csináltattunk ilyen beállított képeket fotóssal, de azóta már olyan nagyok a gyerekek is, igénylik a nagyszülők, hogy legyen már valami frissebb kép róluk. :)

Bejelentkeztem karácsonyi minifotózásra, szóval ez kb 20-25 perc mindenestül, így biztos, hogy csak egyféle ruhában leszünk lefényképezve. Szeretnék egy-két családi képet, a többit inkább a gyerekekről.

Jó ruhaötleteket írtatok, köszi. A vicces témát kilőttem, inkább valami elegánsabb összeállítást fogok választani. :)

Köszi Nektek!

2019. okt. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!