Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek kint...

Van itt olyan akinek kint dolgozik a párja külföldön, és gyerekeitek is van?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Nem olyanokra gondolok első sorban akiknek pár év mire összeszeditek magatok, vagy olyanokra akik majd mennek ki a férjük után, hanem aki kint dolgozott gyerek előtt is, vagy lett egy lehetősége és élt vele, és huzamosabb ideig élni is fog? 5 10 év minimum
2019. okt. 26. 18:41
1 2
 11/14 Derwer ***** válasza:

Én írtam (#8, #6, #1) , láthatod a NICK nevemet itt is, meg a privát üzenetben is.


Tehát ez egy tudatos tervezgetés, annak jó is. (Én a féléves ingázásnak/távkapcsolatnak se vagyok vagyok a híve, de van akinél működik)

Az - számomra - azért érdekes kérdés lenne, hogy benned miért nem igazán merül fel, hogy te is kimenjél vele? Akár pár évre, akár "örökre"? Mi az ami annyira odahaza tart, hogy a távkapcsolatot bevállald? (nem pálca törés, érdekes és hasznos _kérdésnek_ gondolom)


Az esetleges választól teljesen függetlenül annyit javasolnék, hogy engedjétek meg magatoknak a változtatás jogát, ne ragaszkodjatok görcsösen az eredeti elképzeléshez.

2019. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Őszintén, egyáltalán nem vagyok rugalmas, tehát nekem ez annyira nehéz lenne, ez egy óriási változás lenne, nyelvet is még tanulnom kellene, annyira h. Lye felfogás ez, tudom!

Több ismerősöm is van, aki kint él, mert együtt kimenetek, és nagyon jó életük van, nem is akarnak hazajönni.

2019. okt. 27. 19:28
 13/14 Derwer ***** válasza:

És minden változást ennyire elutasítasz, vagy a külföld ami ennyire megrémít?


A nyelv amúgy tényleg szükséges lesz, de a feleségem kB nulla nyelvtudással jött ki és még csak most van kB B1es szinten.

Ez nem szép/jó, de akár így is működhet.

2019. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Próbálok rugalmasabb lenni másban, tehát inkább csak ez, ha párom nagyon akarná, akkor szerintem belemennék, de ő is picit később kérdezne erre rá, mert még komolyodni kell a kapcsolatnak is.


Ha marad, akkor nekem is mennem kell, és úgy lennék mint feleséged, nulla nyelvtudás

2019. okt. 27. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!