Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szülnek azok, akik nem...

Miért szülnek azok, akik nem tudják eltartani a gyereküket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nincs pénz védekezni vagy nem tudják hogy hogyan lesz a gyerek.
2019. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos sokan nagyon buták. Őszintén. Nem csak anyagi értelemben élnek máról holnapra, hanem szellemi értelemben is. Nem képesek a holnapnál tovább látni, nincsenek olyan szellemi szinten, hogy átlássanak ok-okozati összefüggéseket. Sajnos sok olyan ember van még Magyarországon is, akikről őszintén csak annyi mondható el, hogy vannak és ennyit tudnak. Sajnos. Hihetetlen, de rengetegen vannak. És folyamatosan szaporodnak.
2019. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Mert csak végletek vannak ugye? Albérlet fizetése is vs mélynyomor🤦‍♀️.


Amúgy mert ösztön és buták és jó nekik úgy..


Nálam alap volt a hitelmentesség, saját szoba. Tudjam etetni, öltöztetni. De albérletet nem fogok tudni neki fizetni🤷‍♀️.

2019. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

A 3. azt írta, albérlet/kollégium. Namost az elég alap, hogy ha a gyerek egyetemre megy, akkor vmelyik kell.

Engem pl emiatt nem engedtek vidéki egyetemre, egy életre fàj, hogs kimaradt ez a fiatalságomból, és egyetemista koromban is otthonról jártam és anyámék boldogtalanságát néztem nap mint nap.

(Orvosira jártam, ott nem lehet az első években diákmunkából fizetni albit, kolit, ételt, hazautat stb).

A saját gyerekemnek ez olyan alap, amit ha várhatóan nem tudnék állni, nem szülnèk. Sőt, a gyerek takarék számlára annyi pénzt akarok gyűjteni, hogy Oxfordba, Amerikába, bárhová is mehessen tanulni, ha okos és kap egy jó helyet.

És az is alap, hogy legyen lakása, ne albérletre verje el az első fizetéseit. Persze nem a 18. szülinapjára állok elő egy luxuslakással meg a slusszkulccsal, mert az is hülyeség.

2019. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!