Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akarja a barátnőm...

Miért nem akarja a barátnőm az apjára hagyni a gyereküket 1-2 órára?

Figyelt kérdés

Ovis korunk óta hárman jó barátok vagyunk. Gyakran szerveztünk közös programot.

Hármunk közül K-nak született eddig babája.

Tavaly nyáron ismét szerveztünk egy baráti talalkát. Mi P-vel pizzazóba gondoltunk menni, de K azt mondta, oda nem tud jönni a gyerkőccel.

Hozzájuk nem mehettünk a párja miatt. P-nek meg másik városban van lakása.

Abban állapodtunk meg, hogy hozzám jönnek. Vettem ki szabadságot, a macskát elvittem a szüleimhez, takarítottam, fertőtlenítettem stb.

A beszélgetés 90%-ban a gyerekről szólt, vagy rá kellett figyelni.

Megértettük, alkalmazkodtunk.


Idén tavasszal is szeretnénk találkozni.

K már előre jelezte, hogy hozzájuk nem mehetünk, illetve hogy hozza a kisfiút is.

Ajánlotta a játszóteret, mert parkunk nincs sajnos.

Időpont nincs lefixálva.


Miért nem hagyhat egy másfél éves kisfiút otthon? Nagyon cuki a gyerek, de ha egy évben csak egyszer találkozunk, akkor had ne a gyerekkel kelljen törődni.

Nem hiszem el, hogy neki nem esne jól, ha 1-2 órán keresztül őt szolgálnák ki, és pihenhetne végre.


Volt a családban kisgyerek, mégsem lógott 1,5 évesen az anyján 0-24 órába.


2019. márc. 4. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát, erre többféle válasz létezik:

1. Apuka nem veszi ki a részét, nem foglalkozik a gyerekkel, ezért tök alkalmatlan, nem lehet rá hagyni. És/vagy nem hajlandó rá vigyázni.

2. Anyuka belebuzult a gyerekbe, és képtelen elengedni egy percre is.

3. A gyerek annyira anyás, hogy nincs el nélküle senkivel.

4. Annyira szoptat még, hogy emiatt nem akar tőle külön lenni.


Szerintem az első a legvalószinűbb, sajnos baromi sok ilyen apuka van :( én se vagyok nagy lepasszolós, szoptattam is 2 évig, de ennyi idősen már elvolt a lányom simán cici nélkül, ha én nem voltam itthon, tök jól elvoltak apával. Ilyenkor ugye már nem annyira kaja, inkább lelki szükséglet.

2019. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon komolyan el kellene beszélgetnetek K-val, mert lehet, hogy segítségre szorul. Mi az, hogy K nem fogadhat vendégeket a párja miatt? Ne kerülgessétek a forró kását, kérdezzétek meg K-t, miért nem bízza a párjára a gyereket. Nyugodtan mondjátok el K-nak, hogy időszerű lenne gyermek nélkül kikapcsolódni.
2019. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt szerintem is tőle kéne megkérdeznetek. Egyrészt azt, amit a főkérdésben írtál, másrészt azt, hogy csak azért, mert ott a párja, miért is nem lehet hozzájuk menni? Vagy annyira utál benneteket, hogy ezért nem mehettek oda, és ezért nem vigyáz a gyerekre sem, ha K veletek találkozik?
2019. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vagytok olyan jóban kérdezd meg rendben van-e minden és, hogy menjetek el valahova hármasban.. Ha nézem mond, kérdezd meg miért nem bízza apuka rá a gyereket.

Egyes válaszolóval egyetértek.

2019. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben az 1#-es válaszoló 1. -es pontja miatt.

Én se tudtam az apjára bizni a gyerekeinket mert egyszerűen nem adott neki se enni se inni....

Tragikus, de ez van.

2019. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tavaly kérdeztük, annyi volt a válasz, hogy vagy jöhet gyerekkel vagy inkább nem jön...


Idén nem akarunk ebből sértődést... :/



Azért elég durva, hogy ilyen férfiaknak szültek gyereket, akik még ennit vagy innit se adnak neki... :/

Senki sem szülőnek születik de megtanulható a peluscsere, etetés stb.

Hozzáállás kérdése.

2019. márc. 5. 05:17
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Van amit nem látunk előre sajnos....
2019. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De ezt miért hagyjátok? Tök komolyan kérdezem.
2019. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!