Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék babát, de hogyan,...

Szeretnék babát, de hogyan, ha rettegek a terhességtől és szüléstől?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok. Tudom, h. a végtelenségig nem várhatok...
2019. nov. 10. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

10-12 ez azért nem olyan gyakori



Kérdező!

Mi a gond?

Mitől félsz?

A szülésről olvasott hallott horrorsztorik miatt még megértem.

A terhességtől miért?


Szakember kellene, hogy feloldja benned, és meglegyenek az okok.


10,12-nek is javasolnék szülésfeldolgozó terápiát.

Létezik, igaz főleg olyanok szoktak menni, akik kisebb korkülönbséget szeretnének, mintahogy a traumatikus szülésen túlléptek volna/ amin idővel túllépnének, de mondjuk nem 10-15 hónap alatt.


Nekem 7 óra volt össz vissz

9 hónapos baba mellett vállaltuk a tesót..

2019. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan dokit aki vallalna a progrcsaszart,es akkor a vajudas reszet meguszod. A seb utana fajdogal,de nem veszes,mert vegig kapod a fajdalomcsillapitot ra. Egy babat legalabb vallalj be, ha tobbet nem is.
2019. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy pszichológus segíthetne feltárni, hogy miért félsz ilyen nagyon a terhességtől is, és a szüléstől is, és utána valószínűleg oldódna ez a rettegés. Érdemes lenne, mert nem jó ilyen feldolgozatlan problémákkal együtt élni.

Aztán még mindig dönthetsz úgy, hogy nem mered bevállalni, akkor is ott van az örökbe fogadás, mint opció.

2019. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!