Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

A sztori annyi, hogy a ferjem ma át volt a szüleinél és poharazgattak. Jól be is rúgott, hazajött, lefeküdt aludni. Majd arra kelt hogy hány. Összehányta az agyat meg minden. Amúgy ritkán iszik azért bírja ennyire rosszul. De mindegy is. Nem is csináltam belőle nagy ügyet. Elkezdtem áthúzni az agyat stb. De mikor jobban lett, azt mondja nekem: Na ez így most 1-1.


Utalva arra hogy a múltkor én is hánytam az agyban. Csak a nagyon nagy különbség, hogy én terhes vagyok és már nagy a hasam és a gyerek felnyomta már a gyomrom a torkomba, ittam egy korty vizet és félrenyeltem. Erre elkezdtem fuldokolni és tényleg hányni kezdtem közben. És ez nekem amúgy is nagyon rossz emlék, mert soha nem nyeltem ennyire félre és nagyon fuldokoltam és fájt is és meg hánytam is közben az agyban, ráadásul az én anatómián át van rendezodve.


És ezt így ahhoz hasonlítja hogy felnőtt emberként nem tudja belőni melyik az utolsó pohár ami meg nem fog gondot okozni.


Szerintetek csak a hormonok miatt reagálom túl hogy ez nagyon rosszul esik?


2019. nov. 10. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igen, a hormonok miatt. Nyilván ő is érzékeli a különbséget.
2019. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk nem mindegy a hangsuly, ahogy mondta. Mert lehet, hogy igy akarta elutni a dolgot, csak pocsek a humora. Ha nem ez a helyzet, akkor viszont sajnallak, hogy ilyen embertol estel teherbe.
2019. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Vele cseréltettem volna le az ágynemüt, plane hogy pia miatt okádta tele, magának köszönheti.

Alap esetben is rosszul esne ha ilyet beszólna.

2019. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Amikor te hánytál, ki takarított? Ha ő, akkor nézd el neki a rossz humorát. Ha viszont hagyta, hogy egyedül húzd át az ágyneműt, moss fel, stb., akkor nagyon gondolkodj el.

Ha hozzálátott, de te segítettél neki, szerintem az is rendben van, amennyiben magadtól csináltad, nem várta el.

2019. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as én is vele cseréltettem volna le, de gondoltam na jó jófej leszek. Azt nem tudom mennyire gondolta komolyan, lehet tényleg csak gyenge poénnak szánta és én reagálom túl.
2019. nov. 10. 22:15
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es akkor ő csinálta. Én szo-szerint 20 percen keresztül fuldokoltam és utána 3 napig fájt meg a tudom.
2019. nov. 10. 22:16
 7/18 anonim ***** válasza:
5! Nem szabad mindig jófejnek lenni.
2019. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig egyszer sem kellett jofejnek lennem, mert nem fordult elő meg ilyesmi. De az tény hogy mocskosul nem bírja a piát.
2019. nov. 10. 22:22
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb történik vele vmi te is süss el gyenge poént 😁
2019. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen kár bosszankodnod :)
2019. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!