Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új vagy használt játékokat...

Új vagy használt játékokat veszel a gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Indokolnád hogy miért
2019. nov. 15. 13:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Sokan valszeg azt gondolják, a használt csak valami lelakott csöves ócska szar lehet, amit az vesz meg, aki csóró, vagy nem akar a gyerekére áldozni."


Szerintem ez a másik véglet még szarabb: kva drágán használtat.

Mit tud 70-ért az a kiságy, hogy még 45-ért is megérte? Garantáltan átalussza benne a gyerek az éjszakát?

10 ezer forintos fenyő kiságyunk két gyereket szolgált ki egy karc nélkül.

2019. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Első gyereknek újat vettem mindenből, a kicsinek sok hasznát játéka van. A nagy 9 éves lány, a kicsi 2 éves fiú. Ő is kap új dolgokat, kicsit bűntudatom van.
2019. nov. 16. 13:11
 23/25 anonim ***** válasza:

#21

Kombit akartam mindenképp a pakolhatóság miatt

[link]


Ringatható, de nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy helytakarékos, pakolható. Meg ággyá alakítható. Ennyi.

2019. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23, köszi hogy linkelted (nyomtam egy zöldet).

Ennyiért bútorlap helyett valódi fából is lehetne. 🙈

Nekünk amikor kinőtték a rácsost, rögtön felnőtt méretű ágyat kaptak leesésgátlóval, amiben több a pakolóhely is.

2019. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Örülök neki. 7 nm szobában albérletben nem volt túl sok választás, ez tűnt a legcélszerűbbnek. Azóta sikerült eladnom.

Ez is baromira a kérdéshez kapcsolódik alapból ugyebár, de akár rátérhetünk mostmár arra is, hogy albérletbe minek szül az ember. Mindezt az új VS. használt játék kapcsán 😏😏😏

2019. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!